(18 XII 2012) Szczecin we wtorek – pożegnanie

Zapraszamy na ostatnią już audycję w cyklu „Szczecin we wtorek”. W audycji będziemy wspominać i ładnie się żegnać ze słuchaczami, dziękując za blisko 7 lat wspólnego poznawania Szczecina. Naszymi gośćmi będą: Krystyna Pohl, Aleksy Pawlak, Marek Łuczak, Rafał Zahorski. Zapraszamy.  [audio:http://sedina.pl/wordpress/wp-content/uploads/download/Audycja/PRSzczecin_we_wtorekVII_15.mp3] 

Zapraszamy do słuchania – wtorek 18.12.2012, godz. 19.00 – 92 FM lub bezpośrednio na stronach internetowych Polskiego Radia Szczecin. Archiwum wszystkich audycji dostępne na portalu sedina.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szczecin we wtorek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na (18 XII 2012) Szczecin we wtorek – pożegnanie

  1. Zahuś pisze:

    Witam, dziękuje bardzo Agacie i Busolowi za zaproszenie do programu. Naprawdę bardzo szkoda, że skończyło się na 239. A miało być jak w telewizji – bez kozery 500. Fajnie, że jest portal sedina.pl to chociaż w archiwum będzie można posłuchać od początku i słuchając codziennie starczy na rok bez weekendów. Ja wciąż jestem naiwny bo już nie młody i myślę, że niebawem audycja znowu powróci. Oba głosy i Agaty i Busola zawsze tak miło brzmiały we wtorek w PR. Przy całym moim zwariowanym i pokręconym czasowo życiu była to istna oaza wtorkowego relaksu. Nawet jak byłem z dala od Szczecina to mogłem sobie posłuchać na portalu. Nie chcę krytykować Władz Polskiego Radia ale jak myślą, że wzorem RMF FM będą tylko puszczać muzykę i reklamy to w tym wypadku tak czy siak Radio Szczecin to stacja niszowa dla Szczecinian a nie ogólnopolska radiostacja. Dlatego fajnie by było nie kasować tego co dobre i wartościowe. Po wczorajszej audycji dostałem 27 sms-ów od moich znajomych. Nie mam ich zbyt wielu. Czyli ta audycja naprawdę miała spore grono słuchaczy. Pozdrowienia Zahuś PS. Tort piernikowy był pyszny – do dzisiaj czuję jego piernikowo – czekoladowy smak i czuję ten słodki zapach.

  2. adamek pisze:

    Jak coś fajnego i słuchcze się do tego przyzwyczają to najlepiej to zlikwidować „gratulacje”dla Plskiego Radia .Busolowi i Pani Agacie podziękowania za cudowne chwile spędzone przed radioodbiornikiem.Może kiedyś znowu powrócą .

Możliwość komentowania jest wyłączona.