Internetowa Encyklopedia Szczecina z odnośnikami do Google Street

Internetowa Encyklopedia Szczecina jest aktualnie wzbogacana o odnośniki do Google Street. Dzięki temu każde hasło, którym jest ulica naszego miasta będzie niebawem zawierało aktywne przekierowanie do wspomnianej aplikacji, co umożliwi swobodny podgląd panoramy danego miejsca.

O wszystkich inicjatywach sedina.pl informujemy w naszym newsletterze, tworzonym dzięki wsparciu Miasta Szczecin. W celu jego otrzymywania na bieżąco drogą elektroniczną wystarczy wysłać maila wpisując w tytule wyraz „NEWSLETTER” na adres: jan.skolimowski@sedina.pl. W ten sposób każdy zainteresowany dołączy do portalowej bazy. Zachęcamy do subskrypcji. Ostatni, dziewiąty numer jest do pobrania TUTAJ.

Ulice IES niebawem z odnośnikami do Google Street

Prowadzone są aktualnie prace mające na celu wzbogacenie tych haseł, którymi są szczecińskie ulice o odnośniki do Google Street. Niebawem każda z 1500 ulic znajdujących się w Internetowej Encyklopedii Szczecina będzie zawierać wspomniany odnośnik, co umożliwi przy pomocy jednego kliknięcia (hiperłącza) natychmiastowe przekierowanie.


II etap projektu Internetowej Encyklopedii Szczecinia – wkrótce zakończenie

Zbliża się zakończenie II etapu projektu Internetowej Encyklopedii Szczecina, realizowanego dzięki wsparciu Miasta Szczecin.

Do 31 sierpnia ukończone zostanie opracowywanie 115 nowych haseł oraz ponad 500 nowych materiałów graficznych i fotografii. Dzięki temu IES wzbogaci się m.in. o hasła z zakresu architektury historycznej czy kultury Szczecina po 1945 roku.

Prezentacja IES – koniec sierpnia, Dziedziniec MNS

Pod koniec sierpnia na Dziedzińcu Galerii Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie (ul. Staromłyńska 27, wejście od pl. Żołnierza Polskiego) zaprezentowana zostanie Internetowa Encyklopedia Szczecina.

Administrator i założyciel portalu sedina.pl – Arkadiusz Bis opowie o projekcie, przedstawi dotychczasowe dokonania oraz zachęci do włączenia się do samej inicjatywy.

Szczegóły dotyczące godziny rozpoczęcia pokazu zatytułowanego „Internetowa Encyklopedia Szczecina – Klikaj po wiedzę” już niebawem.

Hasła z Internetowej Encyklopedii Szczecina…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.