sedina.pl

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy że od roku 2015 nie publikujemy nowych artykułów. Cały czas rozwijana jest nasza galeria. Zapraszamy także na nasze profile na Facebook oraz YouTube. Można też odwiedzić i podyskutować na naszym forum.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na sedina.pl

 1. Naparty pisze:

  A czemu nie publikujecie? Bo, że nie to się dało zauważyć.

 2. cr2032 pisze:

  A bo to tak pewnie teraz nowocześnie wszystko na fejsiku…. Ale mam pomysł… po co za serwer płacić? Na fejsbuczku tez można galerie robić… A że niektórzy go nie używają? co tam niech bambusy z duchem czasu idą…

 3. Busol pisze:

  Dzień dobry.

  Dziękuję za komentarz. Przyczyna braku nowych publikacji jest prosta.

  Zmienił się procentowy udział czytelników w stosunku do autorów tekstów. W chwili obecnej 100% chce czytać 0% chce pisać.

  Ale zawsze możemy to zmienić – zapraszam do napisania czegoś – opublikujemy 🙂

 4. cr2032 pisze:

  Powiem tyle, na fecebook’u wszystko się kręci. Są newsy, newsiki, a strona sedina.pl umiera, tak jak nasze miasto. Ja osobiście omijam facebook’a szerokim łukiem, chyba że jestem naprawdę zmuszony. Skądinąd poważny portal chyba powinien zadbać trochę o swoją stronę, a nie wrzucać wszystko na facebook’a, bo tak jest wygodniej.

  Pozdrawiam

 5. Busol pisze:

  Strona jak widać funkcjonuje. A że coraz trudniej o kogoś „komu się chce” coś napisać zdecydowaliśmy, że nie będziemy kontynuować publicystyki. Aczkolwiek jeśli Pan/Pani chce to zmienić – zapraszam do pomocy.

Możliwość komentowania została wyłączona.