Opublikowane przez w Portal.

Internetowa Encyklopedia Szczecina w najbliższy piątek (23 listopada) zawita po raz pierwszy na prawobrzeże. W Klubie Delta odbędzie się pokaz, realizowanego od niespełna dwóch lat, projektu fundacji sedina.pl. Początek o godzinie 18.00.

O wszystkich inicjatywach sedina.pl informujemy w naszym newsletterze, tworzonym dzięki wsparciu Miasta Szczecin. W celu jego otrzymywania na bieżąco drogą elektroniczną wystarczy wysłać maila wpisując w tytule wyraz „NEWSLETTER” na adres: jan.skolimowski@sedina.pl. W ten sposób każdy zainteresowany dołączy do portalowej bazy. Zachęcamy do subskrypcji. Piętnasty numer jest do pobrania TUTAJ.

Pokaz projektu Internetowej Encyklopedii Szczecina – pierwszy raz na prawobrzeżu!

23 listopada (piątek) odbędzie się pierwsza prezentacja projektu Internetowej Encyklopedii Szczecina na prawobrzeżu. Administrator i założyciel portalu sedina.pl – Arkadiusz Bis – opowie w Dąbiu o realizowanej od prawie dwóch lat inicjatywie fundacji. Spotkanie połączone będzie z prezentacją multimedialną, w czasie której prelegent przedstawi dotychczasowe dokonania fundacji sedina.pl, zaprezentuje Internetową Encyklopedię Szczecina oraz zachęci do aktywnego włączenia się do samego projektu.

Wydarzenie zatytułowane „Internetowa Encyklopedia Szczecina – klikaj po wiedzę” rozpocznie się w piątek, 23 listopada, w Klubie Delta przy ulicy Racławickiej 10 (Dąbie) o godzinie 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Hasła z Internetowej Encyklopedii Szczecina…

  • Rachunek sumienia – film fabularny zrealizowany na podstawie powieści szczecińskiego pisarza, Ryszarda Liskowackiego
  • Psia Góra – wzgórze na terenie południowej części Starego Miasta