Opublikowane przez w Portal.

Kanał sedina.pl w popularnym serwisie społecznościowym Facebook osiągnął liczbę ponad 3 000 sympatyków. Rekordowym, jak dotąd, zainteresowaniem cieszyło się zdjęcie nieistniejącego już „Grzybka”. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy serdecznie na nasz profil.

Obecny kanał sedina.pl na Facebooku został założony 6 stycznia 2011 roku. W ciągu niespełna 3 lat istnienia udało się nam zgromadzić ponad 3 000 sympatyków. Co warte podkreślenia ostatnich 1 000 nowych osób dołączyło do nas w przeciągu niecałych 3 miesięcy.

Profil jest uzupełnieniem informacji, które pojawiają się na portalu. Warto jednak zaznaczyć, iż na naszym kanale facebookowym znajdują się także wiadomości, których nie ma na sedina.pl. Należą do nich m.in. linki do ciekawych artykułów z innych mediów, wybrane zdjęcia bądź inne materiały ikonograficzne z galerii, informacje publikowane na zaprzyjaźnionych stronach bądź portalach internetowych.

We wtorek (2 października) na naszym profilu facebookowym umieściliśmy zdjęcie nieistniejącego już „Grzybka”, który znajdował się niegdyś przy Bramie Portowej. Fotografia podpisana „«Grzybek », swojego czasu charakterystyczne miejsce spotkań :)” cieszyła się niespotykanym, jak dotąd na kanale sedina.pl, zainteresowaniem użytkowników tego znanego portalu społecznościowego. W ciągu niecałego tygodnia wspomniane zdjęcie „polubiło” ponad 1000 osób. Fotografia została także w ciągu siedmiu dni skomentowana 154 razy i odnotowała 212 „udostępnień”. W tym czasie do grona miłośników naszego kanału dołączyło około 450 nowych „fanów”. Poprzedni rekord należał do zdjęcia dawnego kąpieliska Pogoni (268 x Lubię to!).

zdjęcie „Grzybka”, które wywołało duże zainteresowanie…

Oczywiście, na naszym kanale można także znaleźć informacje i wydarzenia z portalu sedina.pl, filmy z sedina.TV, a także hasła z Internetowej Encyklopedii Szczecina.

Zachęcamy tych, którzy jeszcze tego nie uczynili do „polubienia” naszego profilu w serwisie Facebook.