Opublikowane przez w Portal.

Aktualnie w Internetowej Encyklopedii Szczecina finalizowane są prace nad „Zabytkami Szczecina”. Niebawem każdy obiekt, który został wpisany na listę Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków będzie posiadał swoje odrębne hasło wraz ze specjalnym oznakowaniem.

O wszystkich inicjatywach sedina.pl informujemy w naszym newsletterze, tworzonym dzięki wsparciu Miasta Szczecin. W celu jego otrzymywania na bieżąco drogą elektroniczną wystarczy wysłać maila wpisując w tytule wyraz „NEWSLETTER” na adres: jan.skolimowski@sedina.pl. W ten sposób każdy zainteresowany dołączy do portalowej bazy. Zachęcamy do subskrypcji. Ostatni, czternasty numer jest do pobrania TUTAJ.

Zabytki Szczecina – zbliża się finał prac

Można już zobaczyć pierwsze efekty prac przy projekcie „Zabytki Szczecina”. Poszczególne obiekty, które znajdują się na liście Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków posiadają już swoje hasła ze zdjęciami w Internetowej Encyklopedii Szczecina i stopniowo są uzupełniane o odpowiednie znaczniki.

Przykładem tego typu działań jest informacja o Budynku Klubu 13 Muz.

Warsztaty „Encyklopedia nie jest nudna” – tym razem w gimnazjum

Dotychczas podczas warsztatów spotykaliśmy się ze szczecińskimi licealistami, tym razem – po raz pierwszy – zaprosiło nas gimnazjum. To dla nas nowe doświadczenie. 26 października wirtualne zakamarki Internetowej Encyklopedii Szczecina poznali uczniowie Gimnazjum nr 7 na osiedlu Majowym.