sedina.pl na Facebooku – 2000 x „Lubię to!” i basenowy rekord

Profil sedina.pl w popularnym serwisie społecznościowym Facebook „polubiło” już ponad 2 000 osób. Dużym powodzeniem cieszyło się w ostatnim czasie zwłaszcza zdjęcie nieistniejącego już kąpieliska Pogoni w chwilach swojej świetności. Dziękujemy wszystkim serdecznie i zapraszamy na nasz profil.

Obecny kanał sedina.pl na Facebooku został założony 6 stycznia 2011 roku. W ciągu 20 miesięcy istnienia udało się nam zgromadzić ponad 2 000 sympatyków.

Profil jest uzupełnieniem informacji, które pojawiają się na portalu. Warto jednak zaznaczyć, iż na naszym kanale Facebookowym znajdują się także wiadomości, których nie ma na sedina.pl. Należą do nich m.in. linki do ciekawych artykułów z innych mediów, a także konkursy, w czasie których rozdajemy wiele nagród…

Umieszczamy tam także wybrane zdjęcia z galerii sedina.pl. 21 sierpnia 2012 roku na profilu umieściliśmy fotografię nieistniejącego obecnie kąpieliska przy stadionie Pogoni w chwilach swojej największej świetności. Zdjęcie podpisane „basen Pogoni tętniący jeszcze życiem, pamiętacie?” cieszyło się niespotykanym, jak dotąd, na naszym profilu zainteresowaniem. W ciągu niecałego tygodnia wspomnianą informację „polubiło” 268 osób, została skomentowana 80 razy, a także odnotowała 57 „udostępnień”. W tym czasie do grona miłośników naszego kanału dołączyło około 150 nowych „fanów”.

zdjęcie kąpieliska Pogoni cieszyło się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem

Oczywiście, na naszym kanale można także znaleźć informacje i wydarzenia z sedina.pl, filmy z sedina.TV, a także ciekawe hasła z Internetowej Encyklopedii Szczecina.

Zachęcamy tych, którzy jeszcze tego nie uczynili do „polubienia” naszego profilu w serwisie Facebook.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.