Internetowa Encyklopedia Szczecina – pokaz na Dziedzińcu MNS

W najbliższy poniedziałek (27 sierpnia) odbędzie się kolejna prezentacja projektu Internetowej Encyklopedii Szczecina. Administrator i założyciel portalu sedina.pl – Arkadiusz Bis – opowie o realizowanej od ponad roku inicjatywie fundacji. Początek na Dziedzińcu MNS o godzinie 21.00.

Spotkanie połączone będzie z prezentacją multimedialną, w czasie której prelegent przedstawi dotychczasowe dokonania fundacji sedina.pl, zaprezentuje Internetową Encyklopedię Szczecina oraz zachęci do aktywnego włączenia się do samego projektu.

Wydarzenie zatytułowane „Internetowa Encyklopedia Szczecina – klikaj po wiedzę” rozpocznie się 27 sierpnia (poniedziałek) na Dziedzińcu Galerii Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie (ul. Staromłyńska 27, wejście od pl. Żołnierza Polskiego) o godzinie 21.00.

Podstawowe informacje o prezentacji:

  • pełny tytuł prelekcji: „Internetowa Encyklopedia Szczecina – klikaj po wiedzę”
  • data i godzina rozpoczęcia: 27 sierpnia (poniedziałek), 21.00
  • miejsce: Dziedziniec Galerii Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie (ul. Staromłyńska 27, wejście od pl. Żołnierza Polskiego)
  • prelegent: Arkadiusz Bis (założyciel i administrator Portalu Miłośników Dawnego Szczecina sedina.pl oraz inicjator powstania Internetowej Encyklopedii Szczecina)

Dziedziniec MNS

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.