Internetowa Encyklopedia Szczecina w kaliskich mediach

W artykule zatytułowanym „Kaliszanie na stronach Szczecina” gazeta regionalna „Życie Kalisza” poinformowała o projekcie Internetowej Encyklopedii Szczecina. W tekście przypomniano o postaciach związanych z Grodem Gryfa, które wywodzą się z miasta nad Prosną.

O wszystkich inicjatywach sedina.pl informujemy w naszym newsletterze, tworzonym dzięki wsparciu Miasta Szczecin. W celu jego otrzymywania na bieżąco drogą elektroniczną wystarczy wysłać maila wpisując w tytule wyraz „NEWSLETTER” na adres: jan.skolimowski@sedina.pl. W ten sposób każdy zainteresowany dołączy do portalowej bazy. Zachęcamy do subskrypcji. Ostatni, siódmy numer jest do pobrania TUTAJ.

Internetowa Encyklopedia Szczecina w kaliskich mediach

Informacja o projekcie Internetowej Encyklopedii Szczecina pojawiła się niedawno w gazecie „Życie Kalisza”.

Na łamach wspomnianego medium wypowiadał się związany także z miastem nad Prosną Andrzej Androchowicz – autor haseł dotyczących kultury Szczecina.

Gazeta przypomniała również o kilku znanych osobach z Grodu Gryfa, które pochodzą z Kalisza bądź okolic – m.in. Annie Augustynowicz czy Janie Banusze.

 

Audycja „Szczecin we wtorek” – wakacyjna emisja

Przypominamy, że po raz pierwszy w 6-letniej historii audycja „Szczecin we wtorek”, którą współtworzy portal sedina.pl, emitowana jest także w wakacje.

Tym samym szósty jej sezon został przedłużony o dwa miesiące. Zmieniła się jedynie godzina rozpoczęcia programu. Agata Rokicka i Arkadiusz Bis zapraszają teraz w każdy wtorek o godzinie 20.00 na antenę Polskiego Radia Szczecin (92 FM).

Hasła z Internetowej Encyklopedii Szczecina…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.