Internetowa Encyklopedia Szczecina – raport z przedwakacyjnych spotkań

Przed wakacyjną przerwą dwukrotnie prezentowaliśmy projekt Internetowej Encyklopedii Szczecina. Pierwsze spotkanie odbyło się w pubie PIVARIA w ramach cyklu „Przy piwie o Szczecinie”, drugie w Zachodniopomorskim Centrum Edukacyjnym przy okazji rozstrzygnięcia konkursu „Subiektywny przewodnik po Szczecinie”. 

O wszystkich inicjatywach sedina.pl informujemy w naszym newsletterze, tworzonym dzięki wsparciu Miasta Szczecin. W celu jego otrzymywania na bieżąco drogą elektroniczną wystarczy wysłać maila wpisując w tytule wyraz „NEWSLETTER” na adres: jan.skolimowski@sedina.pl. W ten sposób każdy zainteresowany dołączy do portalowej bazy. Zachęcamy do subskrypcji. Ostatni, szósty numer jest do pobrania TUTAJ.

Za nami kolejny pokaz Internetowej Encyklopedii Szczecina

W ramach cyklu „Przy piwie o Szczecinie” 22 czerwca w pubie PIVARIA przy ulicy Joachima Lelewela 8 na Pogodnie odbyła się prezentacja Internetowej Encyklopedii Szczecina. W czasie pokazu administrator i założyciel portalu – Arkadiusz Bis opowiedział o projekcie, a także przedstawił dotychczasowe dokonania fundacji sedina.pl.

Rozstrzygnięto konkurs międzyszkolny „Subiektywny przewodnik po Szczecinie”

26 czerwca w Zachodniopomorskim Centrum Edukacyjnym w Szczecinie odbyło się kameralne podsumowanie II literacko-fotograficznego konkursu „Subiektywny przewodnik po Szczecinie” z wręczeniem nagród dla laureatów i wyróżnionych uczniów.

Do jury oceniającego dziewięć finałowych prac zaproszono redaktora prowadzącego sedina.pl – Jana Skolimowskiego. Zwyciężyła Joanna Knasińska z Gimnazjum nr 7 w Szczecinie, której pracę uznano za najlepszą.

Podczas wydarzenia odbyła się także prezentacja multimedialna Internetowej Encyklopedii Szczecina oraz portalu sedina.pl.

Audycja „Szczecin we wtorek” także w wakacje

Po raz pierwszy w 6-letniej historii audycja „Szczecin we wtorek”, którą współtworzy portal sedina.pl, będzie emitowana także w wakacje.

Tym samym szósty sezon zostanie przedłużony o kolejne dwa miesiące. Zmieniła się jedynie godzina rozpoczęcia programu. Agata Rokicka i Arkadiusz Bis zapraszają teraz w każdy wtorek o godzinie 20.00 na antenę Polskiego Radia Szczecin (92 FM).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.