Opublikowane przez w Biblioteka.

Zapraszamy do naszej biblioteki która wzbogaciła sie o bardzo dokładnie zeskanowany plan miasta z 1938 roku

Materiał pojawił się w wątku poświęconym Pomorzanom a przekazał go nam użytkownik Astra28. A dlaczego ? Jak sam napisał:

Plan ten zalegał u mnie na HDD od ponad 10 lat. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć kto i kiedy przeprowadził jej digitalizację. A w dzisiejszych czasach ludzie z jakąkolwiek pasją są jak kawałki bursztynu rozrzucone na szarym piasku plaży.  A skoro może się Wam to przydać, to mnie to bardzo cieszy. Dziękujemy i zapraszamy do pobierania (16 MB)


Jednocześnie polecamy wszystkim użytkownikom nasz dział Biblioteka (dawny download). I tak kolejno zapraszamy do działów naszej biblioteki:

Materiały filmowe dostępne są na kanale sedinaPL w serwisie YouTube. Można je także oglądać bezpośrednio w artykułach.

Zasoby naszej biblioteki będą się powiększać, ale przypominamy, że nasza biblioteka w znacznej większości powstaje dzięki zbiorom naszych użytkowników. Jeśli posiadają Państwo w swoich zbiorach materiały którymi można się podzielić z innymi – prosimy o kontakt.

Zapraszamy też do zapoznania się ze zbiorem odnośników do innych stron związanych z tematyką portalu będących kopalnia wiedzy na temat historii naszego miasta

PS. Wszelkie zauważone błędy, nieprawidłowe linki w artykułach oraz sugestie związane z pracą biblioteki oraz możliwością pobierania plików proszę zgłaszać bezpośrednio na adres admin@sedina.pl