Opublikowane przez w sedina.TV.

Miło nam poinformować, że w ramach naszego nowego projektu sedina.TV zaczynamy emisję internetowego serialu dokumentalnego „Tajemnice Szczecina” poświęconego historii naszego miasta. Serial to dziesięć odcinków z udziałem Andrzeja Kraśnickiego jr. który oprowadza nas (i nie tylko) po ciekawych miejscach Szczecina oraz cztery odcinki z Pawłem Knapem (planowana emisja w grudniu). Z  materiałów sedina.TV można śmiało korzystać i umieszczać je na swoich stronach (poprzez wstawienie odpowiedniego linku i podanie źródła).

sedina.TV – Internetowa Telewizja Miłośników Dawnego Szczecina jest nowym pomysłem twórców Portalu Miłośników Dawnego Szczecina sedina.pl na promocję historii i kultury Szczecina, z wykorzystaniem nowoczesnych i atrakcyjnych kanałów przekazu – także w Internecie.

Mamy nadzieje, że zainteresowanie materiałami filmowymi publikowanymi na sedina.TV zachęci naszych widzów do zgłębiania tematów związanych z historią i kulturą Szczecina także poza Internetem. Publikowane będą przede wszystkim produkcje własne, ale nie zabraknie także innych materiałów dostępnych w Internecie, które nie zawsze łatwo odnaleźć.

Zachęcamy też do współpracy przy tworzeniu sedina.TV, która w zamyśle ma być źródłem informacji dla wszystkich.

Wszystkie filmy wyprodukowane przez sedina.TV można wykorzystywać w swoich serwisach internetowych z podaniem źródła, a szczegółowe informacje na temat korzystania z naszych materiałów można znaleźć na stronie sedina.TV

Projekt sedina.TV powstaje przy wsparciu Miasta Szczecin (kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016).