Opublikowane przez w Portal.

Szanowni Miłośnicy Szczecina,

serdecznie witamy na portalu sedina.pl w nowej szacie graficznej!

Od blisko 6 lat, dzięki wsparciu naszego administratora technicznego kesona, mogliśmy bezpiecznie podziwiać dawny Szczecin w naszej galerii, dyskutować o nim na forum, oglądać przedwojenne publikacje i filmy, czytać artykuły. Jednak to, co w historii jest tylko krótkim odcinkiem czasu, w Internecie jest epoką. Dlatego zmiany, oprócz tych widocznych gołym okiem, to także zmiana technologii oraz narzędzi tworzących portal. A co za tym idzie – to także nowe możliwości dla użytkowników.

Mamy nadzieję, że portal w nowej odsłonie będzie przyciągał dotychczasowych użytkowników, a być może zachęci do poznawania historii miasta zupełnie nowych miłośników.

Składamy ogromne podziękowania kesonowi, który poświęcając swój czas i dzieląc się tak wiedzą, jak i umiejętnościami, bezboleśnie przeprowadził nas przez proces zmian. Dziękujemy także home.pl za możliwość przetestowania nowych rozwiązań oraz niezmiennie – za gościnę na swoich serwerach.

Informujemy, że choć najważniejszy etap zmian uznajemy za zakończony, to prace cały czas trwają i niektóre elementy (takie jak linki czy download) będą włączane w dalszej kolejności. Trwają również prace nad podziałem artykułów na kategorie – część nowych już funkcjonuje.

Zawartość merytoryczna portalu, loginy, hasła – pozostają bez zmian. Póki co, logowanie możliwe jest wyłącznie poprzez forum – prosimy nie zakładać nowych kont użytkowników.

Wszelkie zauważone problemy oraz sugestie zgłaszać można na forum w książce życzeń i zażaleń.

Arkadiusz Bis – administrator, Paweł Knap – redaktor prowadzący