Opublikowane przez Busol w Portal.

Jak ten czas leci…

Jeszcze niedawno nas nie było, a okazuje się, że to „niedawno” było 5 lat temu! Dokładnie 7 maja 2004 r. do szczecińskiego wydania „Gazety Wyborczej” dołączono prezentację multimedialną „SEDINA – Sentymentalny Spacer po starym Szczecinie”. W tym samym wydaniu pojawiło się także zaproszenie do odwiedzin nowego szczecińskiego portalu sedina.pl. I tak się zaczęło.

Wszystkich zapraszam już teraz na lampkę wirtualnego zzampana. Zapraszam też na tradycyjne, coroczne, nieoficjalne i niewirtualne spotkanie urodzinowe. Odbędzie się ono 16 maja 2009 r. o godz. 19.00 w jak zawsze gościnnej Piwnicy Kana.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy też prezent. W imieniu autorów – Michała Starkiewicza (mistar) i swoim – niezmiernie miło mi zaprosić do pobrania pełnej wersji zapomnianej już nieco prezentacji SEDINA – Sentymentalny Spacer po starym Szczecinie będącej namiastką spaceru po przedwojennym Szczecinie. Mam nadzieję, że ci, którzy widzieli to już wcześniej, odświeżą sobie nieco, a ci, którzy jeszcze nie widzieli, podzielą się uwagami. Dodam, że jest to wersja oryginalna i niezmieniona, innymi słowy – odzwierciedlająca stan „posiadania” i wiedzy z przełomu 2003/2004 r. Sam jestem ciekawy, jak wyglądałaby ta prezentacja, gdyby bazowała na aktualnych archiwach sedina.pl. I korci mnie, aby kiedyś to sprawdzić. Może na 10. urodziny sedina.pl powstanie sedina2, posiadająca nie 250, a 2500 widoków…

[wpfilebase tag=file id=268 /]

Wszystkim, którzy w sposób jawny i niejawny, kiedyś i teraz, przyczynili się do tego jak wygląda sedina.pl dziś, bardzo dziękuję. A osobiście podziękuję w opisanym powyżej miejscu i czasie.

Stoo laaaat….