Opublikowane przez sedina w Wydarzenia.

Czwarty cykl spotkań z cyklu e-cyfrowe fotografowanie dobiega końca. Ostatnie warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę 11 października w Szczecinie.

Już drugi raz zapraszamy mieszkańców Pomorza na nasze szkolenia. Tym razem tematem zajęć będzie „fotografia nocna”.


Zajęcia rozpoczynają się o 16.00 wykładem Wojciecha Tkaczyńskiego. Jest on członkiem Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego, pisze o fotografii dla miesięczników „Pozytyw” i „Digital Foto Video”, ponadto jest wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii oraz na łódzkiej ‘Filmówce’. Podczas wykładu omówione zostaną podstawy korzystania z aparatów cyfrowych. W szczególny sposób poruszona zostanie kwestia wykonywania zdjęć we wnętrzach obiektów. Wsparcie sprzętowe zapewnia firma Sony. Uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z systemem a między innymi a 900.

Po wykładzie wszyscy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił w praktyce. Podczas pleneru Wojciech Tkaczyński będzie podpowiadał, jak zrobić najlepsze ujęcia. Na koniec dnia spotkamy się z wszystkimi uczestnikami kursu, aby omówić wyniki pleneru. Każdy ma prawo zaprezentować swoje najlepsze zdjęcie i zgłosić je do konkursu na „zdjęcie pleneru”. W konkursie jurorami są sami uczestnicy warsztatów, a zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakupy sprzętu Sony w sklepie e-cyfrowe.pl. Koniec warsztatów przewidziany jest około godziny 22.00.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest zapisanie się poprzez formularz znajdujący się na www.e-cyfrowe.pl/fotografowanie.