Pamiętać Szczecin IV – zakończenie

IV edycja konkursu Pamiętać Szczecin została już podsumowana przez jury i użytkowników sedina.pl – oceniono, wydano werdykty i pozostało już tylko zaprosić na uroczyste wręczenie nagród. W tym roku odbędzie się ono w Muzeum Narodowym na Wałach Chrobrego, w sobotę, 7 czerwca, o godzinie. 11:00. Wstęp wolny.

Na tegoroczny konkurs napłynęło osiem prac (w tym jedna została opublikowana w dwóch odcinkach), a napisało je dziesięć uczennic i uczniów szczecińskich liceów, gimnazjów i szkół podstawowych. Młodymi autorami zaopiekowało się sześciu nauczycieli i jedna mama (pragnę podkreślić, że opieka rodzicielska jest w naszym konkursie bardzo mile widziana).

Do 8 maja (dnia obrad jury) prace przeczytało łącznie 4480 internautów. Licznik Portalu Miłośników Dawnego Szczecina odnotował najwięcej, 681 wejść, do artykułu „Wywiad z Panią Marią” – a więc ta praca uzyskała nagrodę publiczności. O pozostałych nagrodach poinformujemy na uroczystym zakończeniu – niech to będzie miła niespodzianka dla wszystkich zainteresowanych oraz gości imprezy.

Oczywiście też, zgodnie z tradycją zapewniam, że żaden z uczestników konkursu nie odejdzie bez pamiątki.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu gospodarza imprezy, organizatorów i jury konkursu.

Wojciech Banaszak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pamiętać Szczecin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.