Pamiętać Szczecin IV

Od najbliższego poniedziałku (7 kwietnia 2008 r.) zaczniemy przedstawiać użytkownikom i gościom Portalu Miłośników Dawnego Szczecina sedina.pl prace nadesłane na konkurs Pamiętać Szczecin. To już czwarta edycja.

W tym roku uczniowie szczecińskich szkół przysłali 8 prac.
Dwie z nich zostały napisane na temat „Mój dom – moja ulica” – są to obszerne artykuły opisujące miejsca mocno tkwiące w sercach ich autorów.

Trzy kolejne opowieści traktują o najbardziej znanych szczecińskich obiektach (oczywiście nie zdradzę tutaj, o które chodzi) i myślę, że można je potraktować jako zachętę do komentowania, do wspominania i do uzupełniania tego, o czym młodzi autorzy nie napisali.

Tradycyjnie już dla sedinowego konkursu nadesłano opowieści – wspomnienia mieszkańców „Grodu Gryfa”. Tym razem są to trzy wywiady – moim zdaniem dość interesujące i ładnie napisane. Mam nadzieję, że i Wam się spodobają.

Przypominam, że oprócz poddania prezentowanych artykułów ocenie jury – także Wasza ocena zostania uwidoczniona w werdykcie końcowym, jako „Nagroda Publiczności” (liczona ilością wejść) – a więc zapraszam do klikania „Czytaj więcej…”.

Wojciech Banaszak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pamiętać Szczecin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.