sedina.pl magazyn nr 2 – premiera 31 maja

Z wielką przyjemnością informujemy, że dobiegły końca prace nad sedina.pl magazyn nr 2. Prace te nieco się przeciągnęły, ale warto było, gdyż w efekcie z planowanych 96 stron, rocznik rozrósł się do… 124 stron bardzo ciekawych i kilku niepublikowanych wcześniej artykułów. W nadchodzącym tygodniu planowane jest także wzorem roku ubiegłego rozpoczęcie internetowej subskrybcji rocznika w specjalnej cenie.

Planowana premiera to 31 maja 2007 roku. Szczegółowe dane zostana podane w terminie późniejszym. Ale już dziś zapraszamy wszystkich niecierpliwych na naszą sedinową premierę podczas spotkania urodzinowego (11 V 2007 r., godz. 19:00 – Szczecin Business Club w Czerwonym Ratuszu), gdzie będzie można zobaczyć wersję elektroniczną na dużym ekranie.

P.S. W materiale prezentowanym 10.05.2007 w Kronice TVP 3 Szczecin znalazł się błąd. Dlatego jeszcze raz informujemy. Premiera odbędzie się 31 maja, natomiast dziś magazyn trafia do drukarni, a nie (jak podanow TVP 3) do księgarni. Za niezawiniona z naszej strony pomyłkę przepraszamy, choć jednocześnie cieszy nas to, że od jutra znajdą sie osoby szukające sedina.pl magazyn nr 2 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Portal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.