Opublikowane przez sedina w Wydarzenia.

Polskie Radio Szczecin inicjuje Festiwal Młodych Talentów „Gramy 2007”, który będzie nawiązywał do tradycji sprzed ponad 40 lat i jednocześnie korzystał z nowych możliwości mediów i talentów jakie pojawiają się w naszym regionie. Podstawowym łącznikiem, wspólnym dla obu tych przedsięwzięć i podstawowym założeniem, jest stworzenie szansy rozwoju dla wielu artystów muzyków i wsparcie ich kariery zawodowej.

Równocześnie z poszukiwaniem nowych przebojów chcemy wspólnie z Radiem Szczecin przypomnieć i przybliżyć ten ciekawy okres. Bo to w Szczecinie własnie swoją karierę rozpoczęli Czesław Niemen, Karin Stanek, Helena Majdaniec, Niebiesko-Czarni, Wojciech Gąssowski, Krzysztof Klenczon, Mira Kubasińska, Tadeusz Nalepa, Zdzisława Sośnicka czy Halina Frąckowiak.

Jeśli dysponujecie wspomnieniami, zdjęciami czy innymi materiałami związanymi z tym festiwalem zapraszamy do przesyłania ich na adres gramy@radio.szczecin.pl

Już teraz na stronach festiwalu Gramy 2007 można przeczytać artykuł: Festiwal Młodych Talentów w Polsce Ludowej oraz zobaczyć bardzo ciekawe zdjęcia wykonane przez szczecińskiego fotografa – Zbigniewa Wróblewskiego, oraz galerii zdjęć Festiwalu. Zachęcamy do włączenia się do tej akcji.