Opublikowane przez woti w Pamiętać Szczecin.

Upał jest zbyt duży, aby stary komputer potrafił sobie poradzić z tym fantem, toteż nie potrafiłem poradzić sobie z jego ustawicznym „wieszaniem się”. Co tam komputer! Siebie takoż nierzadko musiałem chłodzić, a to pracy skutecznej nie sprzyja.
Nie po to jednak zrobiło się imprezę, z której fotki nasz Admin zdążył już zamieścić na forum. Myślę, że zdecyduje się dołączyć je tutaj, aby nie zaginęły w mrokach serwerów i sedinowych galerii. W tym roku gospodarzem imprezy była Książnica Pomorska, w której imieniu nagrody wręczała pani Barbara Sztark, a gratulacje laureatom złożyła pani kurator Grażyna Bychawska.
Prawdopodobnie po raz ostatni wręczanie nagród odbędzie się w początkach czerwca (teraz było to 10) – w Szczecinie to czas imprez o wiele barwniejszych, a pogoda bywa zbyt gorąca. Warto zaś, aby z tej okazji zjawiali się nie tylko uczestnicy konkursu, ponieważ nie tylko ich można na tej imprezie zobaczyć – w tym roku imprezie towarzyszyła mała prezentacja pamiątek stanu wojennego oraz prezentacja naszego, sedinowego, DVD. Jeśli za rok znajdzie się ktoś chcący zaprezentować własne ciekawostki – proponuję już się przygotowywać, aby potem nie dotknęły nas problemy organizacyjne.


Jednocześnie ogłaszam, że konkurs Pamiętać Szczecin trwa nadal i w zasadzie już można przysyłać swoje prace.

Wojciech Banaszak