Opublikowane przez Busol w Portal.

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam do naszego kina. Dziś pierwszy z czterech nowych i niezwykłych filmów. Owszem, filmy kręcone kamerą 8 mm w latach 80-tych, owszem widać na nich Szczecin, ale miasto jest tylko tłem dla fascynujących wydarzeń – bo będą to krótkie filmy fabularne.

Na początek dynamiczne przygody Bruce Thee na placu Rodła i w okolicach ilustrowane utworem Forkboy zespołu LARD. W roli głównej… no właśnie. Zanim zdradzimy kto dostraczył film i kto występuje w roli głównej ogłaszamy konkurs:

Kto gra główną rolę ?

Jesli ktoś nie rozpozna na filmie to podpowiem, że istnieje spora grupa ludzi dla których nasz bohater do dziś jest postacią wręcz kultową i związany był z ciekawymi wydarzeniami drugiej połowy lat 80-tych i śmiało mozna powiedzieć, ze w tamtym czasie był swoistym ambasadorem Szczecina. Dziś też część czytelników na pewno go kojarzy ale więcej nie napiszę, bo za dużo podpowiem…

Odpowiedzi proszę kierować na e-mail: konkurs@sedina.pl. Przewidujemy nagrody a podpowiadajacych na forum zdyskwalifikujemy. Rozwiązanie konkursu w niedzielę wieczorem. W następną środę kolejny film.


PS. Torney i Gryf nie zgadują 🙂