Opublikowane przez Busol w Portal.

Od dziś do nabycia na portalu trójjęzyczna wersja prezentacji pt. „SEDINA – Sentymentalny Spacer po Starym Szczecinie”.
Być może wielu z nas pamięta, ale znajdą się na pewno tacy którzy nie pamiętają. Otóż portal sedina.pl został uruchomiony w piątek 7 maja 2004 roku. W tym dniu w Szczecińskim dodatku do GW ukazała się prezentacja multimedialna pt. „SEDINA – Sentymentalny Spacer po Starym Szczecinie” Prezentacja ta daje namiastkę spaceru po przedwojennym mieście.

Możemy oglądać ponad 200 pocztówek i 70 obiektów ułożonych i zaprezentowanych w taki sposób że mozna się między nimi przemieszczać. My nazwaliśmy to spacerem. W samej prezentacji dodatkowo porównanie planów Szczecina przed i po wojnie (ten moduł już teraz w naszym dziale download), wyszukiwarka nazw ulic, histria miasta i wiele innych ciekawych rzeczy opisanych przez p. Ryszarda Kotlę. Dzięki tej prezentacji udało się zwabić przyszłych użytkowników i współpracowników portalu.

Od samego początku otrzymywaliśmy wiele maili z prośbami o „zapakowanie” SEDINY w ładniejsze pudełko (DVD) oraz pytania o wersje językowe.

Otóż w ostatni weekend podczas przedstawienia Czarodziejskiego Fletu w Berlinie odbyła się „premiera” nowej trójjęzycznej SEDINY na CD-ROM.

Od dziś SEDINĘ można nabyć na naszym portalu. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: admin@sedina.pl

Cena: 30,00 zł + koszty ew wysyłki. Dla zarejestrowanych użytkowników portalu (proszę o tym wspomnieć w mailu) cena specjalna 25,00 + koszty ewentualnej wysyłki (10,00 zł). W przypadku zamówień ze Szczecina – możliwość umówienia się celem uniknięcia kosztów wysyłki. Zamówienia wymagające wysyłki poza granicę Polski równowartość ok 10,00 EUR (już z kosztami wysyłki). UWAGA !!! Gdyby ktoś się zastanawiał. Nie jest to nowa wersja, nie ma żadnych większych zmian, nie ma nowych obiektów ani zdjęć. Jedyną poważniejszą zmianą oprócz podełka są wersje językowe.

PS. Na 5 urodziny portalu sedina.pl udostępniliśmy pełną wersję do pobrania.

[wpfilebase tag=file id=268 /]