Opublikowane przez Busol w Wydarzenia.

30 sierpnia 2004 roku, na zaproszenie Rotary Club Szczecin – Pomerania, w jednej z sal hotelu Radisson odbyła się prezentacja Portalu sedina.pl. Okazało się, że jest to temat bliski zarówno Rotarianom pochodzącym z naszego miasta jak i tym, którzy przyjechali tu do pracy. Z uwagi na międzynarodowy charakter spotkania prezentacja dotycząca polskiego portalu mówiącego o (często)niemieckiej historii miasta odbywała się po angielsku :-).

Nawiązano ciekawe znajomości, które być może zaowocują w przyszłości (o czym na pewno poinformujemy).

Zainteresowanie osób związnych z korpusem NATO wzbudziła militarno – podziemna część naszego portalu, a dyrekcji hotelu Radisson wydał się ciekawa jego wartość dla turystów odwiedzających nasze miasto – często także tych którzy się tu urodzili….

„Telefoniczna” galeria zdjęć z tego spotkania.