Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 18 cze 2015, o 20:00

Witam!!!

Czy ma ktos informacje na temat opuszczonych miejsc,budynków , ruin rozchodzi mi sie o to bo potrzebuje informacji na ten temat dlatego bo wraz z 4 innymi czlonkami naszej grupy prowadzimy Eksploracje takich miejsc a zdjecia uwieczniamy na naszej stronie S.P.URBEX. Dziekuje z góry. Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 21 cze 2015, o 11:55

Czyli nie ma tu osób które by się interesowały, zabytkami, ruinami i opuszczonymi miejscami???
irs6
Posty: 98
Rejestracja: 19 mar 2010, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin-Stargard Szcz.

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: irs6 » 21 cze 2015, o 15:38

Takich miejsc jest wieli.Nie wiem w jakim jesteście wieku i czy dokładnie znacie miasto.Teraz kilka miejsc, ul.Słowackiego-ruiny willi.Gumince - opuszczona jednostka woskowa.Poligon między Wołczkowem a Bezrzeczm.POrt centralna PKP.Jezioro Szmagdowe i wiele innych.
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 23 cze 2015, o 19:06

Irs6, nasza grupa to przedział wiekowy od 20 do 30 lat jest nas 5 a jeżeli chcesz zobaczyć miejsca w których bylismy zapraszam na nasza stronke https://www.facebook.com/s.p.urbex?ref=tn_tnmn , wiesz jesli masz jakieś fajne ruinki gdzie można eksplorować będę wdzięczny bo coraz mniej jest takich miejsc a na internecie nie są opisane takie miejsca.
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 27 cze 2015, o 13:48

Ma ktoś jakieś namiary na Ruiny które można zeksplorować???
On Line
Posty: 30
Rejestracja: 8 sie 2011, o 11:28
Lokalizacja: Roßmarktstraße

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: On Line » 28 cze 2015, o 18:28

Jakoś za bardzo nie potraficie szukać. Ja into google i zajmuje mi to max 2 minuty
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 30 cze 2015, o 09:25

Cały Forgotten (zachodniopomorskie) zwiedzone i oprócz też znaleźliśmy kilka obiektów których nie było na stronach
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: PKa » 30 cze 2015, o 10:58

Podajcie e-mail to coś zaproponuję, chociaż mam teraz mało czasu i obawiam się że to może nie być interesujące ze zwzględu na skalę i rodzaj. No ale powolutku, (lub od razu :( ) odpowiemy sobie!
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 2 lip 2015, o 01:04

urbex.s.p@gmail.com. to nasz email. Dzięki wielkie, mam nadzieję że wymiana informacjami może być dla nas oby ciekawa. Pozdrawiam
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: PKa » 4 lip 2015, o 09:41

Peterson pisze:urbex.s.p@gmail.com. to nasz email. Dzięki wielkie, mam nadzieję że wymiana informacjami może być dla nas oby ciekawa. Pozdrawiam
Na razie nie ma za co dziękować, zobaczymy wkrótce!
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 8 lip 2015, o 13:28

Witam, mam pytanie bo nie mogę znaleść informacji na temat opuszczonego budynku przy ul łuczniczej w Szczecinie a ogólnie to ten przy pogotowiu opiekunczym. Dzieki z góry
Awatar użytkownika
Peterson
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 11:25

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Peterson » 10 lip 2015, o 00:21

poszukuje informacji o opuszczonym budynku przy ul łuczniczej w Szczecinie a ogólnie to ten przy pogotowiu opiekunczym.
n0timportant
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2016, o 18:38
Kontakt:

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: n0timportant » 12 lip 2016, o 18:39

Co prawda nie widzę tam szczecina, ale trafiłem na stronę http://intotheshadows.pl to się przy okazji podzielę - sporo opuszczonych miejsc w Polsce.
Opuszczone miejsca :: Moja strona internetowa poświęcona tematyce Urban Exploration, czyli zwiedzaniu opuszczonych miejsc.
Roman
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2016, o 14:37

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: Roman » 14 gru 2016, o 18:44

Witam bardzo.Wy poszukujecie informacji na temat ruin terażniejszych ,opuszczonych budynków itp.a ja BARDZO chciałbym znależć
jakieś zdjęcia ruin powojennych ,szczególnie dzisiejszy Plac Rodła,ul.Piłsudskiego od stacji benzynowej do Pl.Rodła,(naprzeciwko Ubezpieczalni)ul. Borysza z gruzami,nie to z ostatnimi trzema domami na rogu przy parku .Trójkąt Grabowerstr.,Poelitzerstr. oraz Moltkestr.-róg Poelitzerstr.Wiadomo,że gruzowiska to nic szczególnego ,ot leży zwał cegieł,prętów...,ale może tam przez kilka lat po wojnie właśnie były gruzy szczególne ,np.stały kikuty popalonych ścian,których się nie zapomina ,jak Starówka czy Wyszaka na zdjęciach p.Łyczywek .Próbuję zrobić coś fajnego ,jak ktoś by mi w tym pomógł to się póżniej na Forum pochwalę... Pozdrawiam
wiola44
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2017, o 22:36
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Ruiny,Opuszczone miejsca,budynki,Eksploracja

Postautor: wiola44 » 11 cze 2017, o 12:56

Czy ma ktos informacje na temat opuszczonych miejsc,budynków , ruin rozchodzi mi sie o to bo potrzebuje informacji na ten temat dlatego bo wraz z 4 innymi czlonkami naszej grupy prowadzimy Eksploracje takich miejsc a zdjecia uwieczniamy na naszej stronie S.P.URBEX. Dziekuje z góry. Pozdrawiam wszystkich
Polecam opuszczonemiejsca.pl - bardzo duża liczba fanów opuszczonych miejsc. Na fb też są

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron