Ale dzisiaj zastój na forum :/

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 6 mar 2007, o 14:04

Milczenie jest złotem.
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

Postautor: Incognito » 6 mar 2007, o 14:31

Zibsky pisze:Sama instalacja prawie 2 godziny.... :) a potem jeszcze pare rzeczy nie chce dzialac (pcAnywhere 12) ...ze o drobiazgach typu sciaganie aktualnych driverow nie wspomne.... :oops:
Zajecie na laaadnych pare godzin....tfuuu...
Mogę wiedzieć po co ktokolwiek instaluje system którego Microsoft używa do lansowania technologii DRM, która utrudni życie wszystkim prócz wielkich korporacji?
Ja naprawdę nie widzę ani jednego sensownego powodu do przesiadania się z XP na Vistę.
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 6 mar 2007, o 18:24

Incognito pisze:
Zibsky pisze:Sama instalacja prawie 2 godziny.... :) a potem jeszcze pare rzeczy nie chce dzialac (pcAnywhere 12) ...ze o drobiazgach typu sciaganie aktualnych driverow nie wspomne.... :oops:
Zajecie na laaadnych pare godzin....tfuuu...
Mogę wiedzieć po co ktokolwiek instaluje system którego Microsoft używa do lansowania technologii DRM, która utrudni życie wszystkim prócz wielkich korporacji?
Ja naprawdę nie widzę ani jednego sensownego powodu do przesiadania się z XP na Vistę.
Jeszcze jeden Besserwisser ????
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

Postautor: Incognito » 6 mar 2007, o 19:05

Co Cię skłoniło do wniosków które zrodziły takie pytanie?
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 6 mar 2007, o 20:25

Incognito pisze:Co Cię skłoniło do wniosków które zrodziły takie pytanie?
Podziw :) dla glebokiej wiedzy w dziedzinie sztuki i SO (OS) - cos moze pominalem ???
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

Postautor: Incognito » 6 mar 2007, o 22:27

Tak. Pominąłeś napisanie czegokolwiek sensownego i konkretnego.
Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tego nic nie znaczącego pojęcia "sztuka" lub powodów do zainstalowania sobie Windowsa Visty to napisz konkretnie o co Ci się rozchodzi.
Jeśli nie, to po co zabierasz głos? Z potrzeby wyrażenia swojego sprzeciwu wobec Wielkiego Złego Incognito niszczącego sedinową idyllę?
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 mar 2007, o 23:47

Incognito pisze:Tak. Pominąłeś napisanie czegokolwiek sensownego i konkretnego.
Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tego nic nie znaczącego pojęcia "sztuka" lub powodów do zainstalowania sobie Windowsa Visty to napisz konkretnie o co Ci się rozchodzi.
Jeśli nie, to po co zabierasz głos? Z potrzeby wyrażenia swojego sprzeciwu wobec Wielkiego Złego Incognito niszczącego sedinową idyllę?
Misiu...
Idylli incognito nie zniszczy a jesli chcesz brac udzial w dyskusjach to prosze uszanuj to miejsce i atmosfere którą sobie wypracowalismy przez kilka lat. Chcesz to dyskutuj nie chcesz nie musisz - uszanujemy...
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 6 mar 2007, o 23:51

Incognito pisze: to po co zabierasz głos?
Zamiast odpowiedzi powinno wystarczyc zacytowanie Ciebie....
W kwestii instalacji Visty - odpowiem malo dyplomatycznie - Noy.b a reszte pomine milczeniem
slazmi
Posty: 132
Rejestracja: 25 sty 2007, o 20:19
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: slazmi » 7 mar 2007, o 00:10

Czy naprawdę musimy dyskutować na "tak " przyziemne tematy...
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

Postautor: Incognito » 7 mar 2007, o 06:43

Busol pisze:Idylli incognito nie zniszczy a jesli chcesz brac udzial w dyskusjach to prosze uszanuj to miejsce i atmosfere którą sobie wypracowalismy przez kilka lat.
Co mam uszanować - zwroty w stylu "Jeszcze jeden Besserwisser ????" ni stąd, ni zowąd? A może zwroty w stylu "Misiu"?
Napiszę Ci Busolu to co Zibskyemu, masz jakieś uwagi, coć Ci się nie podoba to napisz konkretnie a nie jakieś przebąkiwania o dyskusjach mi tu serwujesz.
Skomentowałem kwestię instalowania Visty w kontekście wprowadzania w niej niebezpiecznej polityki Microsoftu, napisałem że nie widzę zalet tego systemu w stosunku XP, Zibsky sypnął na to Besserwisserem co (jak się okazało później) było spowodowane jeszcze pretensjami o kwestię sztuki.
Jeśli na portalu są dwie kategorie użytkowników, w tym starzy userzy którzy mają fory, to po prostu to napisz zamiast produkować jakieś ściemy o chęci dyskutowania. Jeśli nie, to poczekaj aż Ci ciśnienie spadnie i wtedy pisz, bo zaserwowałeś już drugi post z serii "przestrzegaj praw, do których rozumienia trzeba być Busolem".
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 7 mar 2007, o 10:00

Incognito pisze:zaserwowałeś już drugi post z serii "przestrzegaj praw, do których rozumienia trzeba być Busolem".
Busolem byc to osobiscie odradzam ale zachecam do tego aby pomyslec

Nie ma starych/nowych userów - Twój podział jest błedny

Ale aby nie odbierac zupelnie nadziej to informuje, ze jak zrobisz dla sediny (czytaj wszystkich userow czytajacych i ogladajacych) polowe tego co Zibsky czy kgirl (zeby tylko przywolac osoby z Twoich dyskusji) to tez bedziesz mial fory bez wzgledu na to czy jestes miesiac czy rok do czego serdecznie zachecam...

Dla wiekszej jasnosci posłuże się przenośnią z branży.
Będąc w tybie Read-only masz pretensje ze nie mozesz write...
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 7 mar 2007, o 11:16

Oooo, trafiłem na forum informatyczne z tematem wiecznie żywym jak Lenin.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

Postautor: Incognito » 7 mar 2007, o 15:28

Busol pisze:Ale aby nie odbierac zupelnie nadziej to informuje, ze jak zrobisz dla sediny (czytaj wszystkich userow czytajacych i ogladajacych) polowe tego co Zibsky czy kgirl (zeby tylko przywolac osoby z Twoich dyskusji) to tez bedziesz mial fory bez wzgledu na to czy jestes miesiac czy rok do czego serdecznie zachecam...

Dla wiekszej jasnosci posłuże się przenośnią z branży.
Będąc w tybie Read-only masz pretensje ze nie mozesz write...
Zrozumiałem, przyjąłem do wiadomości i żegnam.
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 31 mar 2007, o 18:24

Chyba zaczął się już sezon. Wszyscy w terenie :D
Załączniki
grill.jpg
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 18 kwie 2007, o 17:29

Czemu dzisiaj tak tu cicho? :(

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości