Misja Gryf w TVP3 Szczecin

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 7 kwie 2006, o 20:55

Już ponad 10lat temu były prowadzone rozmowy na temat kart ewidencyjnych dla szczecińskich schronów i obecnie sporo takich kart
jest już prawie gotowych.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 7 kwie 2006, o 20:57

Mam jedynie nagranie na video.
Może w przyszłym tygodniu będzie już przerzucone jak masz ochotę.
Faktycznie jakoś inaczej rozmawiała przed kamerą, może to magia kina?
:twisted:
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 7 kwie 2006, o 21:08

Busol pisze:Proszę oświecic co to za propozycja ?
Zaproponowano chłopakom, by zgłaszali służbom konserwatorskim obiekty z terenu fabryki, które winny trafić do rejestru.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
art_deco
Posty: 25
Rejestracja: 25 mar 2006, o 17:07

Postautor: art_deco » 7 kwie 2006, o 21:36

Archiwum Misji Gryf znajduje się tutaj: http://ww2.tvp.pl/3289,319350,4.view#15

Wkrótce będzie też odcinek o Policach.
Awatar użytkownika
Yossarian
Posty: 880
Rejestracja: 26 cze 2004, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Yossarian » 20 kwie 2006, o 21:07

Jutro (21.04) na TVP 3, jest Misja..., jak zwykle 18:30 (i tak pewno zapomne... :P )
[url=http://picasaweb.google.com/yossarian67]Szczecinianin z urodzenia i przekonania[/url]
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 5 maja 2006, o 19:06

Dzisiejszy odcinek bardzo ciekawy. Pokazano piwnice Polmosu, agregat prądotwórczy w stacji uzdatniania wody w Pilchowie oraz most zwodzony na Regalicy w Podjuchach.
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 5 maja 2006, o 20:08

Tak.. dzisiejszy odcinek byl wybitnie ciekawy.. rownie ciekawy jak pierwszy o dworcowych podziemniach. Agregat w pilichowie przebil jednak wszystko.. unikat nad unikaty i suwnica tyz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 5 maja 2006, o 20:35

W pierwszej części degustacja ach żeby tak móc również :wink:
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 5 maja 2006, o 23:50

No a ja tym razem zgapiłem sie :-(
Pozostanie czekac na wersję elektroniczną w necie....
A tak się czaiłem i przeliczyłem się o tydzień.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 02:02

dragon113 pisze: Muszę stwierdzić iż robiony jest trochę on na wzór programu TV Lublin

...


sprzętowo- intelektualnego: platyna zakopana w okolicach Klinisk, czy Chwarstnica i Rurka jako siedziby Templariuszy (niedokońca znana jest historia ich likwidacji).

Pozdrawiam.


Nie zgodze sie, poniewaz program w TV Szczecin jest niejako programem bardziej turystycznym, niz historycznym. Tutaj zamierzenia byly inne niz te w TV Lublin. Program ma za zadanie zapoznac widza z danym miejscem, jego historia, planami na przyszlosc; a nie dociekac: co tu bylo, gdzie sie podzialo, itd.

Z wielka checia obejrzalbym program stricte historyczny o naszym regionie. Ale byc moze TV Szczecin, podobnie jak TVP w Warszawie, ma gdzies ludzi zainteresowanych historia, bo pewnie mysli, ze jest ich malo. A prawda jest jednak inna.

Przykladem moze byc tu emisja Sensacji XX Wieku w niedziele, termin i godzina byla calkiem dobra, ale nie dosc, ze puszczali program raz na miesiac, to program w ogole nie byl emitowany, bo w tym czasie lacial jakis mecz pilki siatkowej... Do tego dochodzily emisje innych programow, owszem, ciekawych, ale komu sie chcialo siedziec do 1 czy 2 w nocy ?

Co do drugiego cytatu: Chwarszczany, a nie Chwarstnica...

Pozdrawiam
konger
czlonek Klubu Sensacji XX Wieku od samego poczatku (do konca... niestety, wraz z odejsciem Bossa z TVP, klub przestal istniec, ale byly tez inne powody, ktorych tu nie wywleke).
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 02:21

Ja takze przegapilem odcinek z 21. kwietnia... :cry: A szkoda... Ma ktos to moze w wersji elektronicznej ? A moze ktos ma wszystkie odcinki ?
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 9 maja 2006, o 02:59

konger pisze:Ja takze przegapilem odcinek z 21. kwietnia... :cry: A szkoda... Ma ktos to moze w wersji elektronicznej ? A moze ktos ma wszystkie odcinki ?
Mówisz i masz
Wszystkie dotychczasowe części.
W lepszej jakości mam pierwszą na DVD, kolejne dwie jeszcze na VHS, czwartą tylko z serwera.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 16:21

Dzieki!

Jak ostatnim razem zagladalem tam, byla tylko pierwsza czesc, choc juz dawno czesc druga byla puszczona.

Rozumiem, ze zgrywasz wszystkie odcinki na dvd? Sie dogadamy ;)
.:konger:.

One life. Live it.
darobe
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2006, o 08:24

Postautor: darobe » 9 maja 2006, o 17:18

Do Konger!
Tak faktycznie - to było moim zamiarem - taki program - historia, turystyka i pytanie co dalej? Co do programu typowo historycznego - mam taki w planach, jednak myślę, że najwcześniej - przyszły rok - ale aby zrobić dobry program metrytorycznie i wizualnie potrzeba czasu i przygotowań.

Wszystkie wyemitowane odcinki MISJI GRYF są już do obejrzenia i ściągnięcia na stronie TVP 3 SZCZECIN. Teraz będą przepisywane szybciej - 3 dni po emisji.

Pozdrawiam
:D
DAREK B.

Następny odcinek - część II Twierdzy na Wyspach.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 17:37

I dobre miales zamiary, program dla szerokiego grona odbiorcow, nic specjalistycznego, zbednych dyskusji, itd.

Mailowalismy jakis czas temu w sprawie kolejnych odcinkow, podaj prosze na maila, co bedzie dalej, gdzie jedziecie, gdzie wchodzicie, itp. oraz czy ew. postronne osoby takze moga wejsc. Z Polmosem sie nie udalo jak sadze...

pozdro

ps. konger pisze sie przez male " k " ;)
.:konger:.

One life. Live it.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron