Kolejne spotkanie Sediniaków

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 19 mar 2006, o 15:28

Mleka nie dowieźli...
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

Postautor: gozal » 19 mar 2006, o 15:39

Spotkanie, zarówno w części oficjalnej, jak i pubowej, bałłłdzo mi sie podobało. No i kopnął mnie zaszczyt poznania dwóch expertów - Bartosza i Bacha! :) Jeszcze nie wiem, jak to się dla mnie skończy, ale na razie sie cieszę :wink:
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 19 mar 2006, o 15:57

Busol pisze:Zaluje bardzo ze nie moglem zostac na czesci nieoficjalnej - mam nadzieje ze chiciaz zdjecia zobacze.

Przy okazji odopowiadajac Sloniowi -

1. No wlasnie to ze nie zapowiadamy tego na glownej jest swiadomym dzialaniem. BO chcemy aby spotkniae bylo otwarte ale user zeby sie o nim dowiedzial wykonal chociaz minimum pracy ze swojej strony aby sie o nim dowiedziec czyli przeczytal post :-)

2. Kolejne spotkanie odbedzie sie w okolicach naszych urodzin ktore wypadaja 7 maja 2006.
Juz w kalendarzu robię DUŻĄ CZERWONĄ RAMKĘ. Koniec wszystkie terminy zarezerwowane. :!:
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 19 mar 2006, o 17:18

Torney pisze:Mam takie pytanko: dlaczego zawsze po części oficjalnej prawie wszyscy uciekają, hę? Świecka tradycja mówi, że później należy przenieść się w miejsce, które umożliwi baaaaaaardzo swobodną dyskusję i wznieść toast kubkiem herbaty. To znakomita okazja żeby się poznać, a to tylko procentuje.

Dziękuję za miłe spotkanie, za część oficjalną, nieoficjalną i dzisiejsze After Party ;).

Pozdrawiam Iwonchen (i innych też).
Może następnym razem nie ucieknę :)

Spotkanie było jak zwykle bardzo ciekawe, a ezoteryka poprostu czadowa :mrgreen: :D
kurzastopka
Posty: 515
Rejestracja: 5 gru 2004, o 18:36
Lokalizacja: kurlandia

Postautor: kurzastopka » 19 mar 2006, o 20:57

Fajnie,że spotkania są w coraz większym gronie - to pokrzepiające, że ludzie w tym mieście spotykają się też w innych celach, niż roztrząsanie przyczyn rzekomego marazmu.Wszystkim dziękuję za cierpliwe wysłuchanie ezo-wątków; szczególne dzięki dla Bachinstitut za klimatyczny rajd po nieistniejących zaułkach Starego Miasta.
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 mar 2006, o 21:00

kurzastopka pisze:Fajnie,że spotkania są w coraz większym gronie - to pokrzepiające, że ludzie w tym mieście spotykają się też w innych celach, niż roztrząsanie przyczyn rzekomego marazmu.Wszystkim dziękuję za cierpliwe wysłuchanie ezo-wątków; szczególne dzięki dla Bachinstitut za klimatyczny rajd po nieistniejących zaułkach Starego Miasta.
A ja Tobie za wskrzesznie poszukiwań Oderburga.
Właśnie się gapię na piękną mapę Grabow...
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
kurzastopka
Posty: 515
Rejestracja: 5 gru 2004, o 18:36
Lokalizacja: kurlandia

Postautor: kurzastopka » 19 mar 2006, o 21:43

Bachinstitut pisze:
kurzastopka pisze:Fajnie,że spotkania są w coraz większym gronie - to pokrzepiające, że ludzie w tym mieście spotykają się też w innych celach, niż roztrząsanie przyczyn rzekomego marazmu.Wszystkim dziękuję za cierpliwe wysłuchanie ezo-wątków; szczególne dzięki dla Bachinstitut za klimatyczny rajd po nieistniejących zaułkach Starego Miasta.
A ja Tobie za wskrzesznie poszukiwań Oderburga.
Właśnie się gapię na piękną mapę Grabow...
.... i zastanawiasz się czy aparatura do destylacji niejakiego Bogusława XIIIstego, ukryta ongiś w głębokim zamkowowym lochu, oparła się póżniejszym niwelacjom i rozkopywaniom zamkowego wzgórza...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 mar 2006, o 21:48

kurzastopka pisze: ... i zastanawiasz się czy aparatura do destylacji niejakiego Bogusława XIIIstego, ukryta ongiś w głębokim zamkowowym lochu, oparła się póżniejszym niwelacjom i rozkopywaniom zamkowego wzgórza...
Zaręczm Ci, że byłem tam z wizją lokalną - nic się z pewnych względów nie ostało na kilka metrów w głąb.
Burgberg to jeden z najciekawszych terenów w naszej okolicy. Zwłaszcza ogród z Villą Steevenson obok.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Postautor: kgirl » 19 mar 2006, o 22:18

Ostatnia ;).
Głębokie Prawobrzeże odmeldowuje się. Nie ma co - warto było!
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 19 mar 2006, o 22:29

kgirl pisze:Nie ma co - warto było!
No mówiłem przecież.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
kurzastopka
Posty: 515
Rejestracja: 5 gru 2004, o 18:36
Lokalizacja: kurlandia

Postautor: kurzastopka » 20 mar 2006, o 00:04

Bachinstitut pisze:
kurzastopka pisze: ... i zastanawiasz się czy aparatura do destylacji niejakiego Bogusława XIIIstego, ukryta ongiś w głębokim zamkowowym lochu, oparła się póżniejszym niwelacjom i rozkopywaniom zamkowego wzgórza...
Zaręczm Ci, że byłem tam z wizją lokalną - nic się z pewnych względów nie ostało na kilka metrów w głąb.
Burgberg to jeden z najciekawszych terenów w naszej okolicy. Zwłaszcza ogród z Villą Steevenson obok.
Ta Villa - to był przedwojenny mister of Graboff - domyślam się, że wnętrza miała również wypasione.
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 20 mar 2006, o 00:08

kurzastopka pisze: Ta Villa - to był przedwojenny mister of Graboff - domyślam się, że wnętrza miała również wypasione.
To mój ulubiony dmek w tym rejonie.
Dostał chyba drugim sierpniowym nalocie.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Arthur
Miszcz
Posty: 349
Rejestracja: 28 cze 2005, o 11:06
Lokalizacja: Preussische Strasse

Postautor: Arthur » 20 mar 2006, o 07:52

Witam.
Ja też ma pecha do spotkań po części oficjalnej-kolejny raz nie mogłem dłużej zostać. Ale w rocznicę musi się udać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jfr
Posty: 132
Rejestracja: 23 cze 2005, o 13:52
Lokalizacja: Warsow

Impra

Postautor: jfr » 22 mar 2006, o 06:13

A czy można się upomnieć o jakieś zdjęcia z imprezy?
Awatar użytkownika
jfr
Posty: 132
Rejestracja: 23 cze 2005, o 13:52
Lokalizacja: Warsow

Postautor: jfr » 24 mar 2006, o 06:07

Czy na tej imprezie nikt nie robił zdjęć? :cry:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości