(artykuł) Zagadki szczecińskie

Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

(artykuł) Zagadki szczecińskie

Postautor: Torney » 10 gru 2004, o 00:08

GRYF dawaj na forum!
A zagadki nie "co trochę", tylko jak BI (5.17 postów dziennie) - ucieszy się chłopak - przecież On uwielbia współczesne fotki!
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 10 gru 2004, o 00:33

GRYF, wydaje mi sie, ze moglbys jeszcze wstrzymac sie z decyzja zakonczenia zagadek - dopiero od 2 tygodni mamy modul, ktory wrzuca automatycznie komentarze do artykulow na forum. prawdopodobnie w najblizszym czasie uruchomimy tez spora galerie powojenna i zwiekszy sie poprzez to zainteresowanie powojennymi zdjeciami. z drugiej strony moze faktycznie, zagadaki bezposrednio na forum beda mialy lepsza ogladalnosc.

postaram sie w weekend puscic nowa ankiete, dotyczaca modyfikacji podforum zagadek - jezeli mialbys jakies uwagi, prosze skontaktuj sie ze mna.

ps. Twoje zagadki sa naprawde trudne !
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 10 gru 2004, o 05:44

Godz... sorry, Gryf - dawaj je rzeczywiscie na forum.
Torni, mnie najbardziej intryguje te Twoje 1,62 posta dziennie. A zwałszcza te 0,62...
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 10 gru 2004, o 08:16

Jako ze to ja namówiełm GRYFa na zagadki to kilka słów:

1. Otóż kiedy zaczynaliśmy zagadki nie było mozliwości wstawiania obrazkó na FORUM - stąd taka "technologia"- artykuł + Galeria
2. Zależało mi na cyklicznosci z tego względu, żeby mieć kolejny "stały" punkt programu

Decyzje "co dalej" pozostaiwłem, GRYFowi, wiec mysle ze moznemy ją uszanować, tym bardziej, że zapowiedział że na FORUM nie popuści i będą tzw. (jak to BI określa) "siekiery" - których już sięnie mogę doczekać.
Keson - chyba trzeba bedzie wydzielić Zagadki "współczesne" gryfa - od przedwojennych i ew. powojennych historycznych - co myślisz ?
Gość

(artyku³) Zagadki szczeciñskie

Postautor: Gość » 10 gru 2004, o 22:15

Hej!!!
Gryfie, nie rezygnuj z zagadek! To jest jeden z ciekawszych punktów Sediny :) Fakt, ¿e trzeba troche zmieniæ formê udzielania odpowiedzi, aby przez czas trwania zagadki nie by³y widoczne udzielone wcze¶niej odpowiedzi. No bo co to za atrakcja - zgadywanie odgadniêtej zagadki :)

Twoje zagadki s± naprawdê ciekawe :) Czekamy na nastêpne!
Ela i Tomek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości