Alarm auf Station III

Gród Gryfa na taśmie filmowej.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Alarm auf Station III

Postautor: Busol » 11 maja 2004, o 10:01

Alarm auf Station III był filmem kryminalnym nakręconym w 1939 roku częściowo w Szczecinie. Podobno ważniejsze sceny działy się w Porcie Szczecińskim. Plakat z tego filmu znalazłem w jednym z niemieckich albumów o przedwojennym Szczecinie. Jak zeskanuję to dołożę do galerii...

tutaj inny link
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 10 lis 2004, o 00:42

A to plakat z filmu
Załączniki
090b.JPG
Mir
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, o 11:09

Postautor: Mir » 24 lip 2005, o 20:27

Chyba na www.ebay.de jest to czego szukasz aukcja konczy sie za 1 h

http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6416248990

Pozdro Mir
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 lip 2005, o 22:05

Mir pisze:Chyba na www.ebay.de jest to czego szukasz aukcja konczy sie za 1 h

http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6416248990

Pozdro Mir
Dzieki ! Akcja zostala podjeta....
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 24 lip 2005, o 22:10

Busol pisze:Dzieki ! Akcja zostala podjeta....
...i zakonczona sukcesem- film powedruje do Szczecina, stalismy sie jego posiadaczem :)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 lip 2005, o 23:18

Wielkie dzięki dla kolegi Mir-a któy bohatersko do mnie zadzwonił w niedziele rano z tą informacją - gdyby nie on temat by nam przeszedł koło nosa....

Dzieki Mir
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 24 lip 2005, o 23:52

Yomi pisze:
Busol pisze:Dzieki ! Akcja zostala podjeta....
...i zakonczona sukcesem- film powedruje do Szczecina, stalismy sie jego posiadaczem :)
oby było więcej takich inicjatyw. Nie tylko filmy są do zdobycia :D
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 25 lip 2005, o 07:55

... a za chwilę może pojawić się problem z przechowywaniem każdego drobiazgu. Pozostaje mieć nadzieję, że Busola "posiadłość" ma z 100 metrów co najmniej ... ;)
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 1 sie 2005, o 11:30

Finki, co dalej w temacie ?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 1 sie 2005, o 11:52

Wlasnie wlasnie. Bo wszystko gotowe do pokazu zamknietego. Tylko musze wiedziec kiedy odstane do reki kasete. Wtedy szybciutko na DVD i ogladamy co to jest potem oglaszamy swiatu...
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Re: ...

Postautor: Finki » 1 sie 2005, o 14:30

piotr_now pisze:Finki, co dalej w temacie ?
A więc drodzy Panowie: skontaktowałem się już ze sprzedawcą tego naszego filmu i otrzymałem wskazówki jak sfinalizować transakcję.

Hallo Michal, der Versand innerhalb Europas kostet leider 8,20 Euro.Deshalb meine Frage ,ist es möglich die Ware innerhalb von Deutschland zu verschicken,dann kostet es nur 2,00 Euro? Bitte kurz melden. Gruss Wolfgang

Sollten Sie Fragen haben, senden Sie mir bitte eine E-Mail an: wosi197@t-online.de


Oczywiście wybieramy opcją Versand innerhalb Europas za 8,20 ojro.
Pieniążki musimy rychło w czasie uzbierać i proponuję przesłać nie 42,58 euro a 45 euro w R-Briefie (banknoty). Przelew na konto tego Pana kosztowałby z 20-30 zł (z jakiegoś naszego banku), więc myślę, że nie ma sensu aby w transakcji pośredniczył bank.

Podsumowując krótko: musimy uzbierać 45 euro, wrzucić je do koperty (zabezpieczyć tekturką coby w ręce pocztowców z PP nie wpadły) a następnie wysłać do właściciela kasetki.

List dojdzie najpóźniej po tygodniu od nadania w Szczecinie. Teraz kwestia kiedy dostaniemy kasetę: no trzeba się na nią wspólnymi siłami zrzucić, bo niestety nie stać mnie w tej chwili na zasponsorowanie tego filmu :roll:

Im szybciej uzbieramy kasę tym szybciej będziemy mieli filmik w Stettinie.

Czekam na reply w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 sie 2005, o 14:33

No i oczywiście proszę o szybkie podjęcie decyzji, bo sprzedawca czeka na kontakt ze mną w sprawie wyboru metody finalizacji tej aukcji.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 1 sie 2005, o 14:37

Finkenwaldczyk pisze:No i oczywiście proszę o szybkie podjęcie decyzji, bo sprzedawca czeka na kontakt ze mną w sprawie wyboru metody finalizacji tej aukcji.
Decyzje juz chyba podjelismy. Tylko musimy zebrac pieniazki. Dzis dostaniesz czesc w złotóweczkach i wyslesz. Ja potem pozbieram od reszty.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 sie 2005, o 14:41

Busol pisze:
Finkenwaldczyk pisze:No i oczywiście proszę o szybkie podjęcie decyzji, bo sprzedawca czeka na kontakt ze mną w sprawie wyboru metody finalizacji tej aukcji.
Decyzje juz chyba podjelismy. Tylko musimy zebrac pieniazki. Dzis dostaniesz czesc w złotóweczkach i wyslesz. Ja potem pozbieram od reszty.
Ok, czyli piszę do sprzedawcy, że kasa będzie wysłana R-Briefem i ma film przesłać na mój adres również poleconym.
Dzięki
Awatar użytkownika
spimac
Posty: 808
Rejestracja: 12 cze 2004, o 21:50
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham UK

Re: ...

Postautor: spimac » 1 sie 2005, o 15:16

Finkenwaldczyk pisze: Oczywiście wybieramy opcją Versand innerhalb Europas za 8,20 ojro.
Pieniążki musimy rychło w czasie uzbierać i proponuję przesłać nie 42,58 euro a 45 euro w R-Briefie (banknoty). Przelew na konto tego Pana kosztowałby z 20-30 zł (z jakiegoś naszego banku), więc myślę, że nie ma sensu aby w transakcji pośredniczył bank.

Podsumowując krótko: musimy uzbierać 45 euro, wrzucić je do koperty (zabezpieczyć tekturką coby w ręce pocztowców z PP nie wpadły) a następnie wysłać do właściciela kasetki.

List dojdzie najpóźniej po tygodniu od nadania w Szczecinie. Teraz kwestia kiedy dostaniemy kasetę: no trzeba się na nią wspólnymi siłami zrzucić, bo niestety nie stać mnie w tej chwili na zasponsorowanie tego filmu :roll:

Im szybciej uzbieramy kasę tym szybciej będziemy mieli filmik w Stettinie.

Czekam na reply w tej sprawie.
Trzeba dodać około 8 zl za przesyłkę poleconą i proponuje dodać jeszcze ok 1,50 zł za priorytet - dojdzie szybciej.
_________________
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron