Zibsky zagadka light nr 59

Zagadki zadawane bez obawy, że zostaną szybko zepsute przez grono redakcyjne, które w tym miejscu ma zakaz ich rozwiązywania.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 28 cze 2005, o 20:30

Zibsky pisze:
Bartosz pisze:Kilka lat temu gazety szumnie obwieszczały powstanie komietu odbudowy. I, za przeproszeniem, co z tego wyszło?
Zacytuje Putina (Admin wolno ??? :wink: )
"Chcielismy jak najlepiej a wyszlo jak zwykle" :D
Nawet nie wiedziałem ze taka inicjatywa była... :-(
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 28 cze 2005, o 20:38

Busol pisze:
Zibsky pisze:
Bartosz pisze:Kilka lat temu gazety szumnie obwieszczały powstanie komietu odbudowy. I, za przeproszeniem, co z tego wyszło?
Zacytuje Putina (Admin wolno ??? :wink: )
"Chcielismy jak najlepiej a wyszlo jak zwykle" :D
Nawet nie wiedziałem ze taka inicjatywa była... :-(
Była, była. I przy okazji bardzo znane nazwiska się pojawiły (Busol, nie denerwuj się, nie mam na myśli nikogo ze świata polityki). Krasiu powinien coś wiedzieć.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 29 cze 2005, o 12:58

Nazywało się to "Stowarzyszenie Odbudowy...", widziałem pełną listę owych nazwisk, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie :?.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 29 cze 2005, o 13:31

Torney pisze:Nazywało się to "Stowarzyszenie Odbudowy...", widziałem pełną listę owych nazwisk, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie :?.
Konkurencja Krasia o tym pisała.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 29 cze 2005, o 13:52

Chyba już wiem, jakiś dokumencik wpadł mi w ręce w Generalkommando, gdy przygotowywaliśmy Spotkania Szczecińskie.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 29 cze 2005, o 13:59

Torney pisze:Nazywało się to "Stowarzyszenie Odbudowy...", widziałem pełną listę owych nazwisk, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie :?.
Przyniosłem na spotkanie w Remedium akt założycielski. Pisałem o tym kiedyś. Owszem, znane nazwiska, ale że tak powiem pieniądze za nimi nie stały. Na przykład za moim... :D
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 29 cze 2005, o 14:03

Może Wafsiafka by nas zasponsorowała, za te wszystkie szczecińskie cegiełki, którymi tak hojnie została obdarowana?
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 29 cze 2005, o 14:06

Hehe Krasiu, no właśnie w Remedium chyba też widziałem. W każdym razie gdy zapraszaliśmy na spotkania w 13 Muzach wszelkie możliwe organizacje pozarządowe ze Szczecina, to cały czas czekałem na kogoś właśnie ze Stowarzyszenia. Nikt się nie zjawił.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 29 cze 2005, o 14:11

Torney pisze:Hehe Krasiu, no właśnie w Remedium chyba też widziałem. W każdym razie gdy zapraszaliśmy na spotkania w 13 Muzach wszelkie możliwe organizacje pozarządowe ze Szczecina, to cały czas czekałem na kogoś właśnie ze Stowarzyszenia. Nikt się nie zjawił.
Bo go już nie ma... w nocy napiszę kilka zdań o tym przedsięwzięciu. Pięknym, ale niestety nieudanym.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron