Bunkry Dla Każdego

Moderator: Penetrator

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 09:37

Penetrator pisze:A "rozbić" "zdematerializować" "zdestruktować" może być?
Swoją drogą jak Ty byś się wyrazał, gdyby jakiś "pacjent" (może być?) rozbił ścianę w Jakubiku bo mu się wydawało, że tam coś jest?
Ni bardzo mam ochotę wdawać sie w dyskusję na ten temat.
prosze nie uzywac ani takich słów ani podobnych zamienników itp.
Koniec. Kropka.
Jak musisz uzywac to uzywaj na innych forach.
Dziekuje. Koniec tematu słownictwa.
Awatar użytkownika
stettiner
Posty: 387
Rejestracja: 19 gru 2004, o 14:56
Lokalizacja: Stettin,

Postautor: stettiner » 6 cze 2005, o 12:00

tak wiec co? posty bede dalej publikowane...?
You can kiss me. I'm Straight Edge ! sXe.

TWH TS
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 12:02

:?:
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 6 cze 2005, o 12:44

Penetrator pytanko mam do CIebie

czy cierpisz na jakies kompleksy ??
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 12:56

Chyba nie. Po prostu nie lubię, jak się niszczy coś co nie pasjonuję. A że takie słownictwo - no cóż, nikt nie jest idealny. Ponadto nie lubię hipokryzji - tajne forum, żeby nie niszczono i nie zamykano nam bunkrów, a co do czego - to się pruje ściany.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 6 cze 2005, o 13:26

dobra to po kolei

ukryte czy jak je nazwales tajne forum ma inny sens i nie wcale po to by miedzy sobna dawac ibformacje co i gdzie jest zeby pojsc zwiedzic i rozwalic (mniemam ze taka jest Twoja opinia)

jest inny sens tego forum o ktorym dyskutowac niebde bo sprawa jest glebsza

co do rozwalanai scian hmm niewiem o co Tobie chodzi , widziales by ktos z nas cos rozwalal ??? cial lub sie wlamywal ??? niesadze bo takowych sytuacji iebylo wiec o czym Ty wogole mowisz

w gronie osob z dostepem do forum sa osoby ktor sie znaja po za forum , znamy sie na zywo i razem zwiedzamy , mierzymy obiekty, tworzymy plany obiektow i szukamy wszelkch nformacji na temat danych obiektow !!!

Twoje podejscie jest moim zdaniem troche chore bo od razu zakladasz ze jest tak ze sie wchodzi i rozwala wybacz ale to nie tak

powstrzymaj sie od tych uwag
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 14:01

Tutaj chciałbym przeprosić wszystkie osoby które nie rozwalają ścian a biorą udział w pracach o krórych pisał Bartez oraz wszystkie osoby które swoim zachowaniem róznią się od osób opisywanych przeze mnie. Natomiast te osoby które niszczą bunkry chciałbym .... pozdrowić. Chłopaki, jest jeszcze dużo niezniszczonych bunkrów (chyba że ci który je niszczą nie czytają www.sedina.pl?)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 14:12

Penetrator pisze:Tutaj chciałbym przeprosić wszystkie osoby które nie rozwalają ścian a biorą udział w pracach o krórych pisał Bartez oraz wszystkie osoby które swoim zachowaniem róznią się od osób opisywanych przeze mnie. Natomiast te osoby które niszczą bunkry chciałbym .... pozdrowić. Chłopaki, jest jeszcze dużo niezniszczonych bunkrów (chyba że ci który je niszczą nie czytają www.sedina.pl?)
NIe mogeę dłużej na to patrzeć.
Penetrator ! NIe rozumiem o co chodzi i nie bede w to wnikał. Jesli masz ochotę przyczynić sie do czegoś wiecej niz tylko pustego gadania to zrob to o co bartez prosi. Jak chcesz zostac wlaczonym do grupy i rozmawiac o bunkrach bez obawy ze ktos je zniszczy - prosze skontaktuj sie z bartezem - pogadajcie i z glowy...

Niestety nie mam zamiaru patrzec na to co robisz. Jesli publikujesz lokalizacje a potem dziwisz sie ze ktos niszczy to juz nic nie rozumiem.

jesli chcesz sie wlaczyc w ochrone tych miejsc (zabytkow) to wlacz sie w nasz grupe a nie rob nam kreciej roboty.
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 14:27

"prosze skontaktuj sie z bartezem - pogadajcie i z glowy... " - zrobione
"Jesli publikujesz lokalizacje" - podałem tylko lokalizację 1 (słownie jednego) obiektu - Ostrów Grabowski, i nawet nie wiem, czy on jest teraz dostępny.
" dziwisz sie ze ktos niszczy " - się nie dziwię, się denerwuje
Dziwię się tylko jednemu - jak miasto zamyka obiekt - głosy oburzenia, jak niszczony jest obiekt - cisza jak makiem zasiał.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 14:32

Penetrator pisze:"prosze skontaktuj sie z bartezem - pogadajcie i z glowy... " - zrobione
"Jesli publikujesz lokalizacje" - podałem tylko lokalizację 1 (słownie jednego) obiektu - Ostrów Grabowski, i nawet nie wiem, czy on jest teraz dostępny.
" dziwisz sie ze ktos niszczy " - się nie dziwię, się denerwuje
Dziwię się tylko jednemu - jak miasto zamyka obiekt - głosy oburzenia, jak niszczony jest obiekt - cisza jak makiem zasiał.
Coz
masz dwie drogi do wyboru

- denerwowac sie dalej
- cos zrobic zeby to zmienic (i sie nie denerowowac)...
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 14:45

Uważam, że coś jednak robię, może nie za dużo, ale dalej się denerwuję
Ps. Ciebię to nie denerwuję?
PS 2. potrzebuję współnika Mam plan sowieckiego obiektu dowodzenia w Puszczy Bukowej skala 1:100. Ale jest on na 5 kartkach A4. Szukam osoby, króra złoży te skany w całość - tak jak na załaczniku i zmiejszy do formatu akceptowanego przez Admina.
PS 3. Admin, co powiesz na forum "Obiekty w Szczecinie"?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 15:16

Penetrator pisze:Uważam, że coś jednak robię, może nie za dużo, ale dalej się denerwuję
Ps. Ciebię to nie denerwuję?
PS 2. potrzebuję współnika Mam plan sowieckiego obiektu dowodzenia w Puszczy Bukowej skala 1:100. Ale jest on na 5 kartkach A4. Szukam osoby, króra złoży te skany w całość - tak jak na załaczniku i zmiejszy do formatu akceptowanego przez Admina.
PS 3. Admin, co powiesz na forum "Obiekty w Szczecinie"?
2. Nie widze zalacznika - Przeslij skany na Yomi@sedina.pl to znany sklejacz skanów...
3. Fajne forum - a gdzie je zakładasz ? Podaj adres to zajrze...
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 6 cze 2005, o 15:19

Ok zrozumiałem..
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 28 wrz 2005, o 21:08

Witam po „wakacyjnej” przerwie. „Bunkry dla Każdego” wracają na Państwa monitory. BDK dorobiły się już swojego podforum J ale nie zmieniły charakteru. Dalej obowiązuje hasło „Bunkry – tak, wypaczenia – nie”. Dalej jest to forum dla osób które chcą się czegoś dowiedzieć o budowlach militarnych w Szczecinie i okolicach lub chcą się podzielić swoją wiedzą w tym temacie. Cały czas zachęcam do publikowania swoich przemyśleń, zdjęć, planów obiektów. Nie muszą być to wcale jakieś fachowe opisy, wystarczą zdjęcia i swoje odczucia, co do danego obiektu – wszelka niekonstruktywna krytyka będzie głuszona...(się jest moderatorem...) Ale mam prośbę – dla porządku – nowy wątek zaczynać „Bunkry dla każdego vol ...” Życzę miłej zabawy i WSZYSTKIEGO BUNKROWEGO
Jarek
Ps. Na początek laicik – gabarytowo, nie wagowo....
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 28 wrz 2005, o 21:11

No i Penetrator dorobił się niebieskiej żaróweczki.
A podforum zrobiłem osobiście w ramach zajęć z administracji u prof. Busola :lol:.
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron