Schron przy dawnym budynku TBO

Dla tych, co patrzą w dół.
CeranSzn
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2013, o 21:22

Schron przy dawnym budynku TBO

Postautor: CeranSzn » 4 gru 2013, o 21:39

Stosunkowo niedawno czytałem informację o chęci przejęcia przez Akademię Morską budynków po dawnym Technikum Budowy Okrętów przy ulicy willowej. Jako że ukończyłem tą szkołę to wiem co i gdzie na jej terenie sie znajduje. Przypomniałem sobie o schronie który za czasów funkcjonowania szkoły był zamknięty na kłódkę, rzekomo robił za magazyn sprzętu. Schron na 100% nie jest typową opelotką, wejście znajduje sie w żelbetowej ścianie oporowej nasypu na którym stoi hala sportowa, z informacji jakie kiedyś udało mi sie zebrać w szkole od starszych nauczycieli wynikało że jest to dość spory obiekt, który oprócz wejścia na terenie szkoły posiada również 2-3 zamknięte wyjścia ewakuacyjne poza jej terenem. Nie chciał bym sam na dziko otwierać takiego obiektu, zrywać kłódki itd stąd moje pytanie, czy w momencie przejęcia przez Akademię Morską terenów istniała by możliwość aby ekipa Podziemnego Szczecina wystąpiła z pismem o zbadanie obiektu celem np. jego zinwentaryzowania i oceny stanu? Możliwe że takie pismo z ich strony zostanie potraktowane dość rozsądnie, wątpię też aby Akademia była świadoma że przejmując teren przejmuje również tego typu obiekt. Nie sądzę też aby gdzieś w necie były jakiekolwiek zdjęcia z wewnątrz tego obiektu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron