Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: RychO » 9 maja 2011, o 08:22

Pływanie w "Gryfie" umożliwiało zobaczenie krajów, z którymi PRL nie utrzymywała stosunków dyplomatycznych: >klik<
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: RychO » 17 mar 2012, o 22:34

To także (poza tym podwójnie ocenzurowanym) pamiątki z PPDiUR Gryf > :) <
Szczecin był drzwiami na świat, nie tylko oknem.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: RychO » 1 maja 2012, o 20:53

Tajemniczy trawler... Kadłub w barwach PPDiUR "Gryf". >klik<
h_a_r_p_i
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2012, o 20:21

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: h_a_r_p_i » 18 lip 2012, o 21:32

Zawitałem tu szukając informacji o Kniaziku...a dowiedziałem się całą masę innych informacji. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a w szczególności starych kamratów z burty...byłem chyba ostatnim z szefów elektrycznych na Kniaziku, którego w 1992 roku z falklandzkich łowisk doprowadziliśmy do kraju...pamiętam był czerwiec a zimno jak dzisiaj, i też pogoda była taka upiardliwie deszczowa...no ale nie o tym chciałem pisać. W tym rejsie z Falklandów tradycyjnie już był chrzest morski nuworyszy. Nie ukrywam ja też nim byłem. Wspaniali koledzy zrobili wtedy parę ładnych zdjęć, które jestem przekonany że gdzieś jeszcze mam w swoich archiwach. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt. Mam też kilka zdjęć z z imprezy zorganizowanej przez firmę pana Jacka Zieminskiego (byłe PLO - tzw. "wydział krzewienia kultury morskiej" ) w Miedzyrzeczu (Kotlina Kłodzka) w 1989 bodajże roku, na której to imprezie byli też ludzie z Gryfu, Odry i Transoceanu. Były kolekcje muszli Teofila Grydyka, szanty z Markiem Szurawskim (wtedy jeszcze Siurawskim) i wizyta w kilku szkołach i Domu Dziecka.O wycieczce do Jaskini Niedźwiedziej po okolicznych serpentynach, czy podziemiach twierdzy Kłodzko też pozostaly wspomnienia. Jeśli ktoś coś kojarzy i chciałby ....czekam na kontakt.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: RychO » 18 lip 2012, o 21:51

W Międzygórzu, nie w Międzyrzeczu. I ja tam byłem... ten z gitarą. >klik<
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Pamiątki z PPDiUR "Gryf"

Postautor: RychO » 8 lip 2013, o 22:24

Lepiej późno, niż wcale:
>Krawat Z PPDiUR GRYF<

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości