(artykul) Podziemny Szczecin cz. 6 - Sczanieckiej

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) Podziemny Szczecin cz. 6 - Sczanieckiej

Postautor: Busol » 25 sie 2011, o 18:00

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

„Podziemny Szczecin” to kilometry ukrytych korytarzy. Wiele z nich, może większość, pozostaje wciąż niepoznana – nie wiadomo, gdzie konkretnie przebiegają i jaka jest ich długość. Często nie znamy też celu ich powstania… Podziemny Szczecin odkrywają stopniowo doświadczeni eksploratorzy, odpowiednio przygotowani i wyposażeni specjaliści.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
GRYF
Posty: 338
Rejestracja: 26 cze 2004, o 19:47

(artykul) Podziemny Szczecin cz. 6 - Sczanieckiej

Postautor: GRYF » 26 sie 2011, o 07:56

w ostatniej scenie, filmowanej z góry, gdy postać wyczołguje się z obiektu, a muzyka nagle się urywa - zabrakło mi ujęcia gdy ta osoba znika na powrót w schronie gwałtownie będąc tam wciągniętą :-)

i jeszcze jedno - czołówka zaczyna się kadrem z pl. Grunwaldzkiego - kiedy będzie odcinek z podziemiami z tego miejsca ????

pozdrowienia dla Twórców
DonVito
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2011, o 16:11

(artykul) Podziemny Szczecin cz. 6 - Sczanieckiej

Postautor: DonVito » 30 sie 2011, o 19:31

Filmy rewelacyjne, właśnie skończyliśmy oglądać z 10 letnim synkiem i prosimy o jeszcze. Pamiętam, że koledzy mieszkający w latach 80tych na Zawadzkiego wspominali o innych wejściach do podziemi w pobliżu wieży Quistorpa. Nie wiem czy łączyły się z tymi z filmu. Jestem ciekaw jak duża jest opl-otka za Polaną Harcerską w Lasku Arkońskim.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron