(artykul) Yossarian

irs6
Posty: 98
Rejestracja: 19 mar 2010, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin-Stargard Szcz.

Re: (artykul) Yossarian

Postautor: irs6 » 6 maja 2011, o 15:32

[*]
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

(artykul) Yossarian

Postautor: Leks » 6 maja 2011, o 23:23

[*] Nie znałem Yosarriana, ale informacja o tym, że zginął wartościowy Szczecinianin przez pijaka za kierownicą jest druzgocąca, brak słów...
Ja jeżdżę na dwóch kółkach, co prawda bez silnika i aż boję się pomyśleć co by było gdybym trafił na drodze na takiego człowieka :/
Pozostaje tylko życzyć jak najwięcej pomyślności i siły całej rodzinie...
Awatar użytkownika
Zahuś
MV Bembridge
Posty: 342
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 23:31
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) Yossarian

Postautor: Zahuś » 9 maja 2011, o 00:15

O rany ... dopiero się dowiedziałem ... w tej chwili... a ja z nim rozmawiałem na inauguracji Szczeciner.pl. Przecież było to ledwie kilka dni temu ... wciąż pamiętam go z kaskiem na łokciu z chustką pod szyją i w skórzanej kurtce ...

Strasznie mi przykro. Przez pijaka ... i jeszcze jego żona ... dobrze że ona przeżyła ten wypadek ...

Ten pijak kierowca powinien za karę przede wszystkim zobaczyć moment jak ta dwójka dzieci dowiaduje się o tym że już nigdy nie zobaczą ojca. Znam to uczucie miałem 11 lat jak po chorobie nowotworowej zmarła mi mama. Do dzisiaj kiedy o tym myślę to mam łzy w oczach. Dla dzieciaków to trauma już na całe życie.

Przy 1,2 promila to już naprawdę człowiek przestaje być kierowcom a jest potencjalnym zabójcą.

Szkoda Yossaiana. Kolejny fajny facet odchodzi ...

Nie będzie minie we wtorek w Szczecinie, szkoda bo bym chociaż przyszedł na pogrzeb.
THPV Bembridge 1938
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Re: (artykul) Yossarian

Postautor: Iwonka » 10 maja 2011, o 20:12

Dzisiaj pożegnaliśmy Yossariana. :(

http://www.mmszczecin.pl/370718/2011/5/ ... egory=news


Przesyłam linka z forum Halo Szczecin.
Pięknie zrobiony film przez Usera HONDARR. Krzyś się z nami żegna...

http://www.youtube.com/watch?v=HIKq0iWnWXo
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

Re: (artykul) Yossarian

Postautor: gozal » 10 maja 2011, o 20:34

Wszyscy bliscy i znajomi pięknie pożegnali Yossariana - wiecznie radosnego, uśmiechniętego, pozytywnie nastawionego i sympatycznego człowieka, który tak wcześnie i tak tragicznie od nas odszedł...

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /335965212
Gozal jest KOBIETĄ.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

(artykul) Yossarian

Postautor: maciozw » 14 maja 2011, o 18:37

Cholera ..
Awatar użytkownika
Kevin
Posty: 430
Rejestracja: 26 sty 2005, o 09:40
Lokalizacja: Szczecin

(artykul) Yossarian

Postautor: Kevin » 23 cze 2011, o 12:53

22.06.2011 TVP Szczecin podała:
"Miał odwagę jechać autem pod wpływem alkoholu, ale nie ma odwagi stanąć przed wymiarem sprawiedliwości. Józef K. oskarżony o spowodowanie wypadku, w którym zginął Krzysztof Jasik - znany w szczecińskim środowisku motocyklistów uciekł organom ścigania."

I co na to sąd i prokuratura?

Sąd Rejonowy Prawobrzeże i Zachód w środę uznał, że nie ma potrzeby aresztowania Józefa K. czego domagała się Prokuratura Szczecin-Zachód.
W uzasadnieniu swojej decyzji sąd stwierdził, że "prawdopodobieństwo tego, że podejrzany dopuścił się zarzucanego mu czynu jest wysokie", jednak podejrzany "prowadzi ustabilizowany tryb życia", na wezwanie prokuratora stawił się cztery dni po wypadku dobrowolnie, "nie ma podstaw do obaw, że będzie utrudniał postępowanie", a poza tym "czuje się niewinny spowodowania wypadku".
_____________________
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

(artykul) Yossarian

Postautor: Lazi » 11 lip 2011, o 20:04

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) Yossarian

Postautor: Busol » 14 lip 2011, o 13:06

Kp Szczecin Nad Odrą prowadzi poszukiwania do sprawy OP-77/11 na podstawie Listu Gończego sygn. akt. 2Ds 167011/Sp(c) wydanego przez Prokuraturę Rejonową Szczecin Zachód

Józef Kuśmierek
s. Józefa, Jadwiga zd. Szymańska
ur. 04.11.1964r. w Policach
zam. Szczecin ul. Biskupa Bandurskiego

w/w poszukiwany, podejrzany jest o popełnienie przestępstwa z art 177 § 2 KK w związku z art. 178 § 1 KK

W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu mężczyzny przestawionego na fotografii prosimy o kontakt z KP Szczecin Nad Odrą tel.: 91-82-16-435, 91-82-19-104 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997, 112.

Osrtrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w uczieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 kk)
Załączniki
jozefkusmierek.jpg
jozefkusmierek.jpg (5.94 KiB) Przejrzano 11694 razy
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron