(artykuł) Stettin w szczególe (18)

Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

(artykuł) Stettin w szczególe (18)

Postautor: secessionlove » 1 gru 2009, o 15:46

Na powiększeniu nr 1 widzimy, jak zaraz dojdzie do wymiany. Facet stojący tyłem do fotografa, zaraz da towar gościowi, który zbliża się do niego z tą walizką. Na powiększeniu nr 2 facet, który dopiero co zapłacił za towar, idzie trzymając go w teczce pod pachą. Powiększenie nr 3 - spotkanie w bramie. Okazuje się, że ten facet który kupił towar, jest policjantem w cywilu. A w bramie czekają na niego koledzy. Powiększenie nr 4 - policjantka w cywilnym przebraniu idzie za gościem, który wziął, jak się zapewne okaże, fałszywe pieniądze, albo jakieś stare gazety, które stanowią zawartośc walizki. Zaraz go dopadną.
Nie ma to jak dobry aparat szpiegowski. Niby fotografujemy miasto, a w rzeczywistości uwieczniamy niezły przekręt.
Ostatnio zmieniony 1 gru 2009, o 15:48 przez secessionlove, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

(artykuł) Stettin w szczególe (18)

Postautor: Piotrek » 1 gru 2009, o 18:12

Jeszcze kilka zdjęć i powstanie niezła powieść szpiegowska dziejąca się przed wojną w Stettinie :)
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 2 gru 2009, o 15:42

Udzielił mi się klimat z "Perły Europy", jak to Martin Braun zrabował złoto z banku... :wink:
ryvin
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:20
Lokalizacja: Grau d'Agde

Postautor: ryvin » 2 gru 2009, o 19:25

A tyle razy było mówione, secessionlove : Tę różową tylko raz dziennie... :D
otodruk.pl
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2009, o 10:44

(artykuł) Stettin w szczególe (18)

Postautor: otodruk.pl » 3 gru 2009, o 14:42

Nie nie nie... na powiększeniu nr 1 widać wyraźnie że ten facet stojący tyłem, to szpicel. A ta kobieta obok faceta z teczką go rozpoznała i wyciąga broń zza paska !
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 3 gru 2009, o 15:06

ryvin pisze:A tyle razy było mówione, secessionlove : Tę różową tylko raz dziennie... :D
Później... Teraz jestem zajęty, nie przeszkadzaj...
A jak ta różowa fiolka zabarwi się na fioletowo, to odstawi? :lol:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

cron