Szczecin na skyscrapercity.com

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
riot81
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2009, o 14:03
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: riot81 » 29 cze 2009, o 15:10

wspaniały banner...



... z nie istniejącym Szczecinem.

Taka prawda moi drodzy. W chwili obecnej nie ma w moim miescie 200 m ktore można uwiecznic i zrobić banner wygladający jak te "konkurencji".
Co mamy? "piękną trasę zamkową", cudowny widok na puszczę bukową, starówkę :lol: a może zdewastowaną ulicę Kolumba?
Szczecin jest miastem urokliwym, ale bez pomysłu, energicznych włodarzy i duszy (bo jak duszę może mieć miasto które o 22 jest puste. A z drugiej strony czym może zachęcić do wyjścia z domów?).

Mimo to uwielbiam moje miasto!
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 29 cze 2009, o 17:44

Jeszcze raz musiałem sobie obejrzec ten baner...
No CUDO!
riot81
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2009, o 14:03
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: riot81 » 30 cze 2009, o 10:29

Tak jeszcze raz przyjrzałem się tym bannerom.
Nasz mimo że ładny ABSOLUTNIE nie pasuje do pozostałych.
Na zdecydowanej wiekszosci wieżowce, rozbudowana infrastruktura, miasta tętniące życiem. A nasz szczeciński bannerek?
Romantyczna retrospekcja przedwojennego Szczecina.

:oops:
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 30 cze 2009, o 10:57

A nie pomyślałeś, że jest przez to właśnie oryginalny? Może ludzie z całego świata mają dość drapaczy chmur i pędzącego trybu życia? Przyznaję, że Golden Gate w SF lub panorama Vancouver bardzo mi się podoba, ale mieszkańcom tych miast nasz banner może wydać się ciekawszy.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 30 cze 2009, o 11:17

riot81 pisze:A nasz szczeciński bannerek?
To nie był pierwszy szczeciński banner, i na pewno nie ostatni. Poza tym inne miasta też czasem dają bannery historyczne.

Piotrek, ile ich było dotąd? Na pewno cztery: dwa współczesne, jeden łączony, jeden historyczny.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
riot81
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2009, o 14:03
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: riot81 » 30 cze 2009, o 13:41

ale skypercity to forum o wieżowcach. dla tego wlasnie pisalem ze nasz produkt nie pasuje do reszty.

ale powtarzam jeszcze raz. panorama starowki ktora widnieje na bannerze jest cudowna. i zal ze nic sie nie ostalo... oraz to ze nie mamy juz takich "energicznych" rzadzacych...
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 30 cze 2009, o 14:05

SSC to forum o wieżowcach tylko z nazwy. Są całe działy poświęcone zabytkom. Np. na polskim podforum: klik. A poza zabytkami m.in. komunikacja miejska, drogi, porty, lotniska - wszystko nie pasuje do wieżowców.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 30 cze 2009, o 15:11

Lazi pisze:A nie pomyślałeś, że jest przez to właśnie oryginalny? Może ludzie z całego świata mają dość drapaczy chmur i pędzącego trybu życia? Przyznaję, że Golden Gate w SF lub panorama Vancouver bardzo mi się podoba, ale mieszkańcom tych miast nasz banner może wydać się ciekawszy.
Zgadza się. Jest on oryginalny. I tak jak mówisz, w świecie, gdzie każdy gdzieś goni, potrzeba jest by się zatrzymac choc przez chwilę i trochę refleksji z siebie wydobyc. I właśnie nasz piękny baner jest czyms takim, chwilą zadumy i refleksji na tle zabieganych, zyjących w stresie miast na innych banerach. jest niczym perełka. I niewątpliwie wyróżnia się spośród wszystkich.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron