Stworzenie albumu dotyczącego przedszczecińskiej komunikacji

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Stworzenie albumu dotyczącego przedszczecińskiej komunikacji

Postautor: secessionlove » 13 cze 2009, o 16:34

Witam Wszystkich. Chciałbym wiedziec, czy istnieje możliwośc stworzenia na tym portalu osobnego albumu dotyczącego historii szczecińskiej komunikacji, szczególnie tramwajowej, chociaż w grę może wchodzic również kolej, dorożki, autobusy, statki i lotnictwo. To oczywiście też jest historia Szczecina. Mnie szczególnie zależy na umieszczaniu zdjęc historycznych przedstawiających tramwaje. Inetersuje mnie również umieszczenie przedwojennych rozkładów jazdy, a mam ich trochę. Aktualnie piszę o szczecińskich tramwajach książkę i na pierwszy rzut mógłbym w jakimś stosownym artykule umieścic tabelaryczne rozkłady z 1927 roku. Mam też rozkłady i z lat wcześniejszyh. Czy byłoby zainteresowanie z waszej strony Drodzy forumowicze tym tematem?
Pozdrawiam
mirekjot
Posty: 1039
Rejestracja: 17 gru 2004, o 12:32

Postautor: mirekjot » 14 cze 2009, o 15:33

Tak
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 15 cze 2009, o 01:21

mirekjot pisze:Tak
Mirekjot wyraził to dość zdawkowo ;-) Ja dopowiem: Jak najbardziej!
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 15 cze 2009, o 21:14

Super pomysł. Ja tu nie mam nic do gadania, ale zawsze mi brakowało jakiegoś osobnego działu tylko o komunikacji w Stettinie.

A coś więcej o książce twojej może :P?
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 16 cze 2009, o 16:11

ChodZi ci o "Hans Stettin"?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości