Wyprawa do stoczni !

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Pavlinsky
Posty: 107
Rejestracja: 5 lip 2004, o 19:26
Lokalizacja: Szczecin-Świerczewo

Postautor: Pavlinsky » 28 lut 2005, o 18:54

Chyba znowu spadam wraz z falą sztormową w ostatniej chwili... :) Piotrek, da się jeszcze mnie dopisać do listy na 12 marca? Byłbym bardzo wdzięczny, bo w stoczni ostatnio byłem w trzydziestym piątym... :)
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 1 mar 2005, o 09:04

Pavlinsky, niestety nie ja ustalam tu zasady. MIałem wyraźnie powiedziane i narzucone przez osoby, które będą sie nami zajmować, określone warunki. Tym bardziej, ze będzie to nasz pierwszy raz. Przy następnych wyprawach, mam nadzieje, że znajdą sie na takowe chętni, będzie już nam poprostu łatwiej cokolwiek załatwić, czy zmienić. Za pierwszym razem nie chciałbym nikomu sie pzreciwstawiać... mam nadzieję że zrozumiesz. Poza tym "ekipa" zbierana była podajze przez trzy tygodnie ... takze był czas na to, by przesłać swoje dane ... przykro mi bardzo

A co do listy - nic nie piszecie, że nie wrzuciłem aktualnej. Wieczorem naprawie to niedpatrzenie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 1 mar 2005, o 09:15

Piotruś - z okna patrzysz i nie informujesz, że nadbudówkę na "naszym" statku wczoraj postawili :lol:
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 1 mar 2005, o 10:18

NO niestety tego statku akurat nie widzę ... widzę tylko pochylnię VULCAN i to jeszcze nie całą, bo budynki przy Ludowej ...oj sory BI przy Vulcanstr. zasłaniają mi część pola widzenia ...

Grusse fur BI
Awatar użytkownika
ArkadiuszSz
Posty: 404
Rejestracja: 9 paź 2004, o 14:34
Lokalizacja: Szczecin-Altdamm

Postautor: ArkadiuszSz » 1 mar 2005, o 11:32

Witam,

życzę Wam udanej wizyty .
Prośba - zróbcie dokumentację fotograficzną wypadu. Pozostali sediniacy chętnie potem popatrzą sobie co Tam ciekawego zobaczyliście.

pozdrawiam z zimowego Pomorza i Kujaw
Ars Longa! Vita brevis.
========
GG 1893442
Skype: izy_dorek
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 1 mar 2005, o 12:08

Jak dobrze pójdzie to będzie nawet filmik. Ale ciiiiiiii ... nie mów nikomu
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 1 mar 2005, o 14:00

ArkadiuszSz pisze:Witam,

życzę Wam udanej wizyty .
Prośba - zróbcie dokumentację fotograficzną wypadu. Pozostali sediniacy chętnie potem popatrzą sobie co Tam ciekawego zobaczyliście.

pozdrawiam z zimowego Pomorza i Kujaw
Arku, mysle ze nie masz sie czym martwic - juz my o dokumentacje sie postaramy... ;)
Pavlinsky
Posty: 107
Rejestracja: 5 lip 2004, o 19:26
Lokalizacja: Szczecin-Świerczewo

Postautor: Pavlinsky » 1 mar 2005, o 18:28

Dzięki Piotrek. Zastanawia mnie, czemu może iść 25 osób, a 26 osób już nie może, zapewne ten "limit" ustala jakiś wybitny minister... No to macie chyba jakies przeszkolenie, odzież ochronną, wszystkie niezbędne certyfikaty, a także podpis prezydenta i sekretarza generalnego ONZ... :D Fakt, lista tworzona jest od 2 tygodni, ale nie każdy ma kolorowo z czasem, więc nie każdy musi to tak dokładnie śledzić, przynajmniej u mnie z czasem jest ostatnio nieciekawie. Chęć wzięcia udziału w wycieczce na sedinowym forum zaznaczałem już kilka razy i to parę miesięcy temu, jednak o "ostatecznym kompletowaniu" dowiedziałem się dość późno. Ponadto dziwię się, że te 3 tygodnie to taki długi czas, skoro do 12 marca zostało jeszcze prawie 2 tygodnie... Ale co tam - udanej wyprawy, ja mogę pooglądać transmisję z wodowania w CNN. ;)
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 1 mar 2005, o 19:42

ten post pożej pozostawiam bez komentarza ... lecz jeśli ktos ma ochote skomentować, to chętnie poczytam
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Re: ...

Postautor: Bruce » 1 mar 2005, o 20:53

piotr_now pisze:ten post pożej pozostawiam bez komentarza ... lecz jeśli ktos ma ochote skomentować, to chętnie poczytam
A ja się pokuszę...
Pavlinsky pisze:Fakt, lista tworzona jest od 2 tygodni, ale nie każdy ma kolorowo z czasem, więc nie każdy musi to tak dokładnie śledzić, przynajmniej u mnie z czasem jest ostatnio nieciekawie. Chęć wzięcia udziału w wycieczce na sedinowym forum zaznaczałem już kilka razy i to parę miesięcy temu, jednak o "ostatecznym kompletowaniu" dowiedziałem się dość późno. Ponadto dziwię się, że te 3 tygodnie to taki długi czas, skoro do 12 marca zostało jeszcze prawie 2 tygodnie
Ja też niestety nieposiadam wolnego czasu i właśnie z tego powodu niebede mógł uczestniczył w tej wycieczce, ale pomimo tego na bierząco śledze ten wątek , jak i wszystkie inne i gdybym mógł iść do stoczni to w ciągu trzech tygodni napewno znalazłbym te 5 minut aby o tym oznajmić tu na forum i wysłać do Piotra Swoje dane.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 1 mar 2005, o 21:05

Tak jak obiecałem wcześniej. Zamknięta lista chętnych do I-szego Rajdu po stoczni ... ;)
1 piotr_now
2 osoba z w/w
3 GRYF
4 graf_zero
5 osoba z w/w
6 Piotrek
7 osoba w/w
8 Busol
9 osoba z w/w
10 osoba z w/w
11 Exadum
12 Bronx
13 Kadent
14 osoba z w/w
15 Szperacz88
16 Sudmar
17 osoba z w/w
18 Yomi
19 Keson
20 Kuko
21 Bartez
22 Bart ek
23 Gordon
24 Jsz
25 osoba z w/w

Tak dla pewnośc prosze o sprawdzenie ...

Pozdrawiam
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 2 mar 2005, o 02:48

Pavlinsky pisze:... Zastanawia mnie, czemu może iść 25 osób, a 26 osób już nie może...
Czemu 25 a nie 26 ?Trudno sie domyslec, ze nie bedziemy sami a przewodnik bedzie nas prowadzic ? (i tu chyba sie daje poznac Twoje sledzenie tematow na portalu) - tak tak, bedzie pan przewodnik, a on jest prawdopodobnie obowiazany przepisami BHP ze moze wziasc na swoja odpowiedzialnosc grupe do 25 osob (slownie: dwadziescia piec sztuk) i to w jego zakresie jest zapewnienie nam bezpieczenstwa. Zostaly 2 tygodnie - wbrew pozorom to nie jest duzo czasu, bo prawdopodobnie wodowanie bedzie zamkniete a zeby zalatwic wejscie takiej grupy to decydenci musza miec czas na zastanowienie i wydanie odpowiednich rozporzadzen...
Co z tego, ze wczesniej zaznaczyles, ze pisales sie na ta wycieczke - to inni maja o Tobie pamietac ? Kazdy ma swoje prywatne zycie a z doskoku zajmuje sie sprawami sediny (w tym momencie wyrazam ogromna wdziecznosc Piotrowi_now za jego zaangazowanie w calosc sprawy) a tu jeszcze sie dopominasz ze nie pamietamy o Tobie - to tak jakbys chcial aby sedina.pl nosila Ciebie w lektyce - a od czego masz nogi ?. Kompletnie nie rozumie wytlumaczenia ze u Ciebie nie jest kolorowo - jak to pojmowac - ze u Ciebie prad wlaczaja tylko na 5 minut dziennie i nie zdazasz doczytac wszystkich postow ? Stary, jakbys sie blizej zainteresowal to recze Ci, ze bys sie na bank na tej liscie znalazl. Tak wiecej zluzuj z ta docinkowa wypowiedzia bo wcale nie masz racji a ludziom tylko krew psujesz.
A skoro juz bedziesz ogladac transmisje wodowania to wlacz jeszcze radioodbiornik - szczecinskie radio bedzie transmitowac "live" szum wody podczas wodowania - moze wtedy poczujesz sie tak jakbys tam byl i ukoi Twoje cierpienie...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 2 mar 2005, o 10:11

Bardzo dziekuje wszystkim za wyczerpujące wypowiedzi.

Pavlinsky - na przyszłośc proszę śledzić wątki. Jak sama nazwa wskazuje jest to wyprawa forumowiczów. I obowiązuje bardzo proste prawo dżungli - kto pierwszy ten lepszy...

Wszystkich (Pavlinskiego też) proszę o nie poruszanie już tego tematu. Wątku nie zamykam, po to aby piotr_now mógł podać nam tu wszystkie szczegóły wyprawy....
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 2 mar 2005, o 10:35

Ciekawostka
Jest to ostatnie wodowanie na pochylni Wulkan 2 przed jej przebudową
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 2 mar 2005, o 11:20

A to ciekawe.
Zeby tak czesto przebudowywać pochylnię, tzn. ostatnia miała miejsce pięć lat temu.
Tylko W-1 nie była ruszana od powojnia, a że latka lecą, a i jej parametry ograniczają moce produkcyjne, to na nią właśnie przyszła pora...

A poza tym wodowanie mogłoby być otwarte, bo dawno nie byłem na takowym wydarzeniu, a na statku wodowałem się tylko jeden jedyny raz...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości

cron