Rum Szczeciński

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Awatar użytkownika
Szeląg
Posty: 32
Rejestracja: 24 lip 2004, o 18:12
Lokalizacja: Szczecin

Rum Szczeciński

Postautor: Szeląg » 26 lut 2005, o 18:01

Znalazłem cos na zime i wycieczki po podziemiach.Tak na rozgrzewke.
ps. kobiety są bardziej upierdliwe.
Załączniki
pl13.jpg
pl_2.jpg
pl_3.jpg
AnnaR
Posty: 97
Rejestracja: 26 sty 2005, o 14:21
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: AnnaR » 26 lut 2005, o 18:14

Szeląg, zapewniamy Cię - my kobiety, na pewno nie jesteśmy upierdliwe! A nasza obecność na portalu nie jest wynikiem wścibstwa, lecz takich samych zainteresowań Alt Stettinem, jakie mają mężczyźni. W związku z tym prosiłybyśmy, abyś powstrzymał się od tego rodzaju uwag. Pozdrawiamy - my kobiety.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 26 lut 2005, o 18:30

Brawo Aniu no nareszcie znalazła się druga odważna aby zaznaczyć swoją obecność na portalu. Także sądzę, że Szeląg przesadził trochę z tą upierdliwością. Chciałabym zaznaczyć, że jesteśmy pełnoprawnymi użytkownikami i także mamy swój wkład w rozwój Sedina pl. Nie można tego jednak /tak uważam/ nazwać upierdliwością. Myślę, że Grono to potwierdza. Pozdrawiam nieupierdliwa Iwona :wink:
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

nocnik dla Szeląga!

Postautor: Jsz » 26 lut 2005, o 18:59

No chłopie, podpadłeś sromotnie!!
Za chwilę zostaniesz zbanowany. Masz szczęście bo zabrakło mi nocników.. z Warszewa.
Pozostaje Ci tylko na kolejnym spotkaniu Forumowiczów pokazać się z etykietką tego produktu, jego szklanym opakowaniem i jego zawartością. I na kolana!
pieszy

Postautor: pieszy » 26 lut 2005, o 19:18

czsami, powierzchownie oceniaj±c czyje¶ dzia³ania lub zachowanie upierdliwo¶æ mo¿na pomyliæ z wnikliwo¶ci±, dok³adno¶ci±, skrupulatno¶ci± ...

(zdarza siê)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 26 lut 2005, o 20:53

Dzięki Jsz za wsparcie. :D Jako jedyny z grona wstawiłeś się za nami. Ale zapunktowałeś. :D Pozdrawiam Iwona
Bogus
Posty: 1887
Rejestracja: 3 lis 2004, o 18:48

Postautor: Bogus » 26 lut 2005, o 21:24

Szeląg po obaleniu trzech flaszek rumu (wszak zostały mu tylko nalepki) wszedł w stan nad-odwagi. :wink: Myślę, że jak się prześpi z "problemem", to jutro bedzie gadał inaczej :).


Ale tak naprawdę tematem postu są piękne etykiety. Dziękuję Mu za nie.

PS.
Nie każdy szeląg jest zły :)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 26 lut 2005, o 21:46

Wiem, wiem Bogus - męska solidarność. :wink: Ale ja także dołączam się do podziękowań dla Szeląga, wszak tymi etykietami -jakże pięknymi wzbogaca naszą wiedzę na temat Alt Stettina. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Szeląg
Posty: 32
Rejestracja: 24 lip 2004, o 18:12
Lokalizacja: Szczecin

Rum Szczeciński

Postautor: Szeląg » 27 lut 2005, o 11:18

Witam wszystkie Panie. Ja tylko chciałem pobudzić do aktywności nasze Panie. Teraz widze ze będe musiał sie baczniej rozgladać . Ale ja jednak po ciemnych zakamarkach to wole ten rum niśli np. nie napisze cio i kogo. A jednak uderz w stół... oj nerwowe te nasze Panie :twisted: .Apeluje o zapisaniemnie na czarną liste będe walczy o poprawe obiecuje. :oops:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 27 lut 2005, o 13:23

Proszę o wybaczenie FORUMowiczów.
Zupełnie nie wiem jak przeoczyłem ten wątek.

Szeląg - Twoje stwierdzenie zaliczam do wypowiedzi w stylu "po co"
Czyli nie wiadomo po co nie wiadomo co wnoszące a jednak napisane.

Niezaleznie od kontekstu w jakim to pisałeś, ktorego nie udało mi się załapać do tej pory, uważam, że było to niegrzeczne dlatego z marmurową powagą udzielam ostrzeżenia oraz grożę palcem "nu nu nu !"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości