Marek Łuczak Szczecin Skolwin, Stołczyn

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Marek Łuczak Szczecin Skolwin, Stołczyn

Postautor: DJ » 1 lut 2008, o 16:52

Z radością pragnę poinformować, iż w sprzedaży jest moja nowa książka Szczecin-Skolwin, Stołczyn z serii o szczecińskich dzielnicach

Jest to największa publikacja z serii, o objętości 210 stron.

Książka w dniu dzisiejszym dostępna jest w księgarni Literackiej przy pl. Żołnierza 1, Księgarni Zamkowej oraz w Antykwariacie Pomorskim.
Od przyszłego tygodnia dostępna będzie w Empikach, Księgarni Uczniowskiej, Naukowej i Księgarni przy ul. Krasińskiego 6.

Życzę miłej lektury, Marek Łuczak
Załączniki
1.jpg
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 2 lut 2008, o 09:59

Widzę następuje ekspansja jeśli chodzi o typy księgarń? :) Gratulacje i oby tak dalej.
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Berg
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2005, o 09:43

Postautor: Berg » 2 lut 2008, o 14:49

Gambit pisze:Widzę następuje ekspansja jeśli chodzi o typy księgarń? :) Gratulacje i oby tak dalej.
Ja gratuluję wiedzy, książka jest naprawdę imponująca. Czy ktoś wie jakich dzielnic/dzielnicy będzie dotyczyć następna publikacja?
Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

Postautor: gozal » 2 lut 2008, o 20:47

DJ, gratulacje kolejnej publikacji!
Gozal jest KOBIETĄ.
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 2 lut 2008, o 20:51

gozal pisze:DJ, gratulacje kolejnej publikacji!
Dzięki!

Co do pytania Berg'a to kończę prace nad Żelechową :)
Awatar użytkownika
Zahuś
MV Bembridge
Posty: 342
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 23:31
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Zahuś » 2 lut 2008, o 23:52

Marku, gratuluję! Z przyjemnością kupię i przeczytam. A muszę kupić x 3 i przejadę do Ciebie po dedykacje. Zobaczę czy umieściłeś te zdjęcie lotnicze z 1938 roku. Jedną muszę wysłać do prawdziwego Stolzenhagen'a Pana Hansa Beckaman'a. Pozdrowienia Zahuś
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 3 lut 2008, o 19:54

Jestem już w posiadaniu nowej książki Marka. Coraz ładniej wygląda kolekcja jego książek. :wink:
Co prawda nie miałam jeszcze czasu dokładnie przeczytać treści, ale pierwsze wrażenie było piorunujące. :lol:
Drugie wrażenie podobnie, a trzecie /zdjęcia przedwojenne/ i czwarte /zdjęcia lotnicze/ równie ciekawe. Czyli podsumowując, czeka nas dużo wrażeń czytając nowe wydanie książki o dzielnicach Szczecina. :D
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Orb
Posty: 9
Rejestracja: 27 paź 2004, o 10:58

Postautor: Orb » 4 lut 2008, o 20:10

Iwonka pisze:Jestem już w posiadaniu nowej książki Marka. Coraz ładniej wygląda kolekcja jego książek. :wink:
Co prawda nie miałam jeszcze czasu dokładnie przeczytać treści, ale pierwsze wrażenie było piorunujące. :lol:
Drugie wrażenie podobnie, a trzecie /zdjęcia przedwojenne/ i czwarte /zdjęcia lotnicze/ równie ciekawe. Czyli podsumowując, czeka nas dużo wrażeń czytając nowe wydanie książki o dzielnicach Szczecina. :D
Książka jest rewelacyjna, olbrzymia ilość informacji, dobre fotografie przedwojenne i współczesne. Szczególnie podobały rzadkie powojenne zdjęcia, prawdopodobnie z prywatnych zbiorów mieszkańców. Jak zwykle autor trzyma wysoki poziom.

Mam wszystkie poprzednie książki z wyjątkiem: Gocławia i Golęcina, czy gdzieś jeszcze można kupić tę książkę?
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 4 lut 2008, o 20:14

Orb pisze:Mam wszystkie poprzednie książki z wyjątkiem: Gocławia i Golęcina, czy gdzieś jeszcze można kupić tę książkę?
Oj chyba już nie, ale wiem, że autor przygotowuje drugie wydanie Golęcina-Gocławia z dodatkowymi informacjami.
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Ralf747
Posty: 533
Rejestracja: 24 lut 2006, o 16:40
Lokalizacja: Stettin Scheune Stövener Allee

Postautor: Ralf747 » 5 lut 2008, o 10:25

Ja jestem w posiadaniu tylko Gumieniec, a co do Gocławia-Golęcina to już na pewno się Iwonko nie da kupić, szukałem i to dość dokładnie i już jej nie ma nigdzie. Ale przeglądałem chyba wszystkie książki DJ i musze powiedzieć, że są na prawde ciekawe, a po przeczytaniu Gumieniec to się na prawde całkiem sporo dodatkowo o swojej dzielnicy dowiedziałem.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 5 lut 2008, o 11:24

Ralf747 pisze:Ja jestem w posiadaniu tylko Gumieniec, a co do Gocławia-Golęcina to już na pewno się Iwonko nie da kupić, szukałem i to dość dokładnie i już jej nie ma nigdzie. Ale przeglądałem chyba wszystkie książki DJ i musze powiedzieć, że są na prawde ciekawe, a po przeczytaniu Gumieniec to się na prawde całkiem sporo dodatkowo o swojej dzielnicy dowiedziałem.
Wiem , że już nie ma dlatego napisałam że będzie wznowienie. :wink:
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Ralf747
Posty: 533
Rejestracja: 24 lut 2006, o 16:40
Lokalizacja: Stettin Scheune Stövener Allee

Postautor: Ralf747 » 5 lut 2008, o 11:36

I to mnie bardzo cieszy :) Będzie trzeba tylko szybko zareagować jak książka pojawi się w księgarniach żeby znowu nie było podobnej sytuacji, że już jej nie będzie.
Awatar użytkownika
chomikova
Posty: 5
Rejestracja: 3 sty 2008, o 18:19
Lokalizacja: Kielce

Postautor: chomikova » 5 lut 2008, o 13:00

To ja bym jeszcze bardzo prosiła, żeby była opcja kupienia książki przez internet, dla tych co nie mają możliwości nabycia prosto ze szczecińskiej księgarni. W ogóle kupienia, TYCH książek przez internet:)
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 6 lut 2008, o 08:18

chomikova pisze:To ja bym jeszcze bardzo prosiła, żeby była opcja kupienia książki przez internet, dla tych co nie mają możliwości nabycia prosto ze szczecińskiej księgarni. W ogóle kupienia, TYCH książek przez internet:)
Potwierdzam słowa Iwonki, że w najbliższym czasie ukaże się drugie wydanie poszerzone Gocław, Golęcino.

Mam nadzieję, że również już niedługo uruchomimy stronę PTH, gdzie uruchomimy możliwość kupna książki przez internet.
slawek
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2005, o 22:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: slawek » 7 lut 2008, o 01:24

Proponuję więc razem ze wznowieniem wydać aneks, tak, by nabywcy wydania I nie czuli się pokrzywdzeni.
Zawsze też można oddać książkę do antykwariatu i nabyć nową. Ale to już wieksza zabawa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron