(Vademecum) Dyskusja

Tematy dotyczące obiektów i miejsc - opisy, linki i wszelkie informacje ich dotyczące.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 11 sty 2009, o 14:35

lesiu rządzi - tak trzymać...
Szkoda ze maciozw znikł...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 12 sty 2009, o 14:26

Busol pisze:lesiu rządzi - tak trzymać...
Szkoda ze maciozw znikł...
No nie tak zupełnie. Przyglądam się i kibicuję. Po tym jak miałem inną koncepcję gry niż "kierownik techniczny" :evil: nie pozostało mi nic innego jak usiąść na trybunach i "trzymać kciuki". W dalszym ciągu twierdzę że pomysł jest OK i oczywiście można go realizować na wiele sposobów. Obecnie lansowany model jest krańcowo odległy od tego co jestem w stanie zaakceptować, czemu dawałem wyraz wielokrotnie, a że z doświadczenia wiem, że bicie głową w mur jest bezefektowe, a łeb boli, to tylko rola widza/kibica ma dla mnie sens.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 12 sty 2009, o 14:27

Przetrwają najsilniejsi.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 12 sty 2009, o 14:41

Torney pisze:Przetrwają najsilniejsi.
I najcwańsi.
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 12 sty 2009, o 14:44

maciozw pisze: I najcwańsi.
Ciekawa uwaga.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 12 sty 2009, o 14:53

lesiu pisze:
maciozw pisze: I najcwańsi.
Ciekawa uwaga.
To nie do Ciebie lesiu i w ogóle nie do sytuacji na portalu. Uwaga jest ogólna. Ja nigdy nie traktowałem sediny jako pola do walki, czy innych ćwiczeń. Robisz dobrą robotę i mam nadzieję, że uratujesz pomysł mimo...
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 12 sty 2009, o 15:03

maciozw pisze: To nie do Ciebie lesiu i w ogóle nie do sytuacji na portalu. Uwaga jest ogólna. Ja nigdy nie traktowałem sediny jako pola do walki, czy innych ćwiczeń. Robisz dobrą robotę i mam nadzieję, że uratujesz pomysł mimo...
Mimo?..
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 12 sty 2009, o 15:28

Mimo?..[/quote]

np. takie "mimo", że solo to będzie tytaniczna praca i jeszcze kilka "mimo" o których nie chcę pisać.
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 12 sty 2009, o 16:52

maciozw pisze:
np. takie "mimo", że solo to będzie tytaniczna praca i jeszcze kilka "mimo" o których nie chcę pisać.
Zdziwił byś sie ile osób sie tym zainteresowało i pomaga...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 12 sty 2009, o 17:00

lesiu pisze:
maciozw pisze:
np. takie "mimo", że solo to będzie tytaniczna praca i jeszcze kilka "mimo" o których nie chcę pisać.
Zdziwił byś sie ile osób sie tym zainteresowało i pomaga...
O właśnie.
I mimo tego, że jestem najbardziej akurat zainteresowany czubkiem własnego nochala, to w tym przypadku akurat chętnie pomagam, jeśli tylko zakres zagadnień zazębia się z moimi. A czasami samemu się spytam innych o to i o owo, żeby pracy Lesiowi nie komplikować.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 12 sty 2009, o 17:19

lesiu pisze:
Zdziwił byś sie ile osób sie tym zainteresowało i pomaga...
To mnie bardzo cieszy taki komunikat. Bardzo cieszy, a jeśli Bach pomaga to wróży nieźle. Bardzo nieźle.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 12 sty 2009, o 20:55

Żeby nie było wątpliwości: ja staram się przeszkadzać jak mogę, blokuję konto lesia niby przypadkiem, zmieniam mu hasło i każę zgadywać, podając kategorię i liczbę liter (najbardziej lubię, jak lesiu kupuje samogłoski). W każdym razie mam mnóstwo dobrej zabawy, co nie lesiu? 8)
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 12 sty 2009, o 21:00

Torney pisze:Żeby nie było wątpliwości: ja staram się przeszkadzać jak mogę, blokuję konto lesia niby przypadkiem, zmieniam mu hasło i każę zgadywać, podając kategorię i liczbę liter (najbardziej lubię, jak lesiu kupuje samogłoski). W każdym razie mam mnóstwo dobrej zabawy, co nie lesiu? 8)
Koło Fortuny z Torneyem to czysta przyjemność.....:D Gorzej jak czasami użyje swojego panelu moderatora i odcina mi internet.....
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 13 sty 2009, o 10:08

lesiu pisze:
Torney pisze:Żeby nie było wątpliwości: ja staram się przeszkadzać jak mogę, blokuję konto lesia niby przypadkiem, zmieniam mu hasło i każę zgadywać, podając kategorię i liczbę liter (najbardziej lubię, jak lesiu kupuje samogłoski). W każdym razie mam mnóstwo dobrej zabawy, co nie lesiu? 8)
Koło Fortuny z Torneyem to czysta przyjemność.....:D Gorzej jak czasami użyje swojego panelu moderatora i odcina mi internet.....
Proszę jaki entuzjazm. No tak teraz okaże się, że to ja byłem od początku przeciwny temu pomysłowi. Wydumki powtarzane wielokrotnie stają się prawdą - ten sposób postrzegania rzeczywistości już nam ktoś fundował dużo wcześniej i przez 45 lat. Zawsze można wydawać gazetę, nazwać ją "Prawda" i twierdzić, że wszystko co w niej jest, jest prawdą, tak jak można nalać oranżady do butelki po Coca Coli i twierdzić że mamy Coca Colę
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 sty 2009, o 11:07

maciozw pisze:Proszę jaki entuzjazm. No tak teraz okaże się, że to ja byłem od początku przeciwny temu pomysłowi. Wydumki powtarzane wielokrotnie stają się prawdą - ten sposób postrzegania rzeczywistości już nam ktoś fundował dużo wcześniej i przez 45 lat. Zawsze można wydawać gazetę, nazwać ją "Prawda" i twierdzić, że wszystko co w niej jest, jest prawdą, tak jak można nalać oranżady do butelki po Coca Coli i twierdzić że mamy Coca Colę
Więc udowodnij, że jest inaczej, unieś się ponad animozje i pomóż w tworzeniu bo to ciekawy pomysł...

A tak dołączasz do grupy tych co wpadli, namieszali, zaczęli, i... wypadli....
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron