(Vademecum) Dyskusja

Tematy dotyczące obiektów i miejsc - opisy, linki i wszelkie informacje ich dotyczące.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: (Vademecum) Dyskusja

Postautor: maciozw » 4 wrz 2010, o 07:14

Patrząc po czasie na Vademecum nasuwają mi się pewne spostrzeżenia.
Projekt usycha. Taka forma Vademecum jak widać się nie sprawdza. Nie ma sensownego sortowania, linki gasną po jakimś czasie, robi się bałagan. To w zamyśle miała być pomoc dla niewiedzących, więc Vadem.. powinno być czytelne. Oto moja propozycja:
1. Zmieniamy formę z forum na artykuły. Forma zaprezentowana przez Torney'a (post z 17 lis, 2008 - 21:47 ) wydaje się najrozsądniejsza. Można (jeśli można) posortować i po niemiecku i po polsku. Kolejne artykuły wkleja moderator w porządku alfabetycznym. Do artykułów można dodawać komentarze, zatem jeśli pojawi się coś nowego, moderator może dociągnąć to do artykułu;
2. Rezygnujemy z linków na rzecz kopiowania materiału bezpośrednio do artykułu (nawet zdjęcia);
Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (Vademecum) Dyskusja

Postautor: Busol » 4 wrz 2010, o 09:07

Nie będę zabraniał nikomu pracy nad vademecum, ale będę sugerował zamrożenie prac :) nad vademecum, ze względu na rozpoczęcie prac nad pokrewnym projektem któy wierzę, że rozwiąże wszystkie problemy także te o których pisze maciozw.

Myślę, że w styczniu będę mógł podać pierwsze szczegóły oraz zaproponować nowe pole do wyżycia się.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: (Vademecum) Dyskusja

Postautor: maciozw » 4 wrz 2010, o 10:34

Zatem poczekamy. Cieszę się, bo przyznam, myślałem, że z Vademecum już po japkach 8)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron