Mapa poglądowa prac

Projekt wirtualnego odtworzenia przedwojennego Szczecina.
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Mapa poglądowa prac

Postautor: Leks » 15 wrz 2008, o 19:07

Na prośbę jasiekr zrobiłem rysunek tego co aktualnie ( jeśli w ogóle można tak to ująć ) jest czy też będzie robione. Oczywiście to umownie, bo nic nikomu nie narzucam np. robić sobie plac Tobrucki. Ale najlepiej by było jak zaczniemy od tej okolicy i powoli "pojedziemy" dalej.

Nie wiem czy nie zbeszcześciłem dzieła jakim jest ta mapa ( mam nadzieje, że nie, ale jak tak to z góry przepraszam ) Na niebiesko zaznaczyłem co najlepiej robić obecnie. Zielone to to co jest ( czyli to co ja zrobiłem ). No bo nie liczę pracy grega29, bo twierdzi, że wszystko jest skasowane już ( a szkoda ). Czerwone zaznaczenia to to czym obecnie ktoś się zajmuje. Też niestety obecnie to oznaczenie należy tylko do mnie. Takie mapki jak prace przyspieszą będziemy chyba sobie w celach pomocy na bieżąco zamieszczać.
Załączniki
mapa_robocza.JPG
Awatar użytkownika
greg29
Posty: 267
Rejestracja: 17 cze 2008, o 11:57
Lokalizacja: Hökendorf

Postautor: greg29 » 16 wrz 2008, o 11:04

no niestety cały mój szary pałac i okolica poszły w diabły ale :cry: teraz mam mobilizację aby zrobić to samo lepiej i w nowym programie
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 7 gru 2008, o 17:45

Małe uaktualnienie, żeby nie było problemów.
Jak ktoś z Was cokolwiek robi to też proszę żeby to zaznaczył na tej mapce.

Kolor czerwony - zajęte - ktoś już nad tym pracuje, albo będzie pracować
Kolor niebieski - wolne - jeśli masz chęć coś zrobić to najlepiej żebyś się zajął właśnie tym
Kolor zielony lub zielony z czerwoną obwódką - ukończone lub znajdujące się w zaawansowanym stopniu produkcji obiekty
Załączniki
f
f
Awatar użytkownika
greg29
Posty: 267
Rejestracja: 17 cze 2008, o 11:57
Lokalizacja: Hökendorf

Postautor: greg29 » 8 gru 2008, o 07:24

Niebieski to te moje nieszczęśliwie skasowane obiekty :!: :cry: :cry:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości