Szczecin, ul. Włościańska

Moderator: Penetrator

widu
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2012, o 10:01

Szczecin, ul. Włościańska

Postautor: widu » 11 lut 2012, o 17:56

Witam,
Już dawno tam nie byłem ale pamiętam że w miejscach zaznaczonych na zdjęciu było "coś". Strzałka nr 1 pokazuje jakieś wejście za garażami wyglądające pozornie jak studzienka jednak ok 1,5-2m niżej jest duże pomieszczenie które prawdopodobnie ciągnie się pod ziemią tunelem aż do strzałki nr 2 (mniej więcej w połowie najbliższego bloku) gdzie wystaje spory kawał betonu jakby ściana podziemnego pomieszczenia(ale to nie są jedyne miejsca przy tym osiedlu). W tamtym czasie wrzuciłem kilku metrowy kijek/badyl w otwór nr 1 tak że dotkną on podłoża a drugi koniec opierał się o krawędź okrągłego wejścia (sama głębokość od wejścia do posadzki to co najmniej 2m) tuż przy ziemi i to co zobaczyłem zapadło mi na zawsze w pamięć. Było to w dzień widziałem to razem z kolegą coś owinęło się w okół kijka i go złamało. Nie wiem co to było ani jak to możliwe w każdym razie bardziej interesuje mnie samo miejsce pod ziemią. Nie znalazłem w sieci ani na forum żadnych informacji na ten temat. Dlatego jeśli ktoś może cokolwiek napisać co to może być za miejsce (bunkier?) będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,
widu
http://i43.tinypic.com/4u9ggp.jpg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron