Iwonka - zagadka light nr 290

Zagadki zadawane bez obawy, że zostaną szybko zepsute przez grono redakcyjne, które w tym miejscu ma zakaz ich rozwiązywania.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Iwonka - zagadka light nr 290

Postautor: Iwonka » 10 lut 2008, o 07:58

Coraz więcej zdjęć z Niebuszewa jest rozpoznanych, więc może kilka następnych odgadniecie zanim znajdą się w galerii. :D
Proszę podać gdzie to jest/było ? :wink:
Załączniki
1111.JPG
1111.JPG (11.34 KiB) Przejrzano 3201 razy
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
ewaewa
Posty: 457
Rejestracja: 6 gru 2004, o 20:40
Lokalizacja: Stettin - a dziś :-( ...Mazowsze

Postautor: ewaewa » 10 lut 2008, o 10:27

Wygląda mi to na jeden z ... no nie wiem jak to nazwać. Patrząc na dworzec Niebuszewo po lewej stronie było takie coś z klombem .Taki zamknięty malutki parczek.Stały tam ławeczki i chyba miał służyć kolejarzom.Z tamtej strony można było się dostać do dworcowego bufetu.Było to wejście służbowe.Te białe fartuszki u pań na zdjęciu... to może panie szynkarki?... :)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 10 lut 2008, o 10:39

ewaewa pisze:Wygląda mi to na jeden z ... no nie wiem jak to nazwać. Patrząc na dworzec Niebuszewo po lewej stronie było takie coś z klombem .Taki zamknięty malutki parczek.Stały tam ławeczki i chyba miał służyć kolejarzom.Z tamtej strony można było się dostać do dworcowego bufetu.Było to wejście służbowe.Te białe fartuszki u pań na zdjęciu... to może panie szynkarki?... :)
Mam podany, że to dworzec Niebuszewo :D
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron