Zibsky zagadka "lite" nr 1

Zagadki zadawane bez obawy, że zostaną szybko zepsute przez grono redakcyjne, które w tym miejscu ma zakaz ich rozwiązywania.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Zibsky zagadka "lite" nr 1

Postautor: Zibsky » 6 cze 2005, o 03:24

Gdzie....
Bardzo lajcik...
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 6 cze 2005, o 03:31

Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 6 cze 2005, o 03:45

Wszystko juz bylo..... :(
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 08:26

Torney pisze:Było :wink:.
Torney - Chyba Yomi ma racje.
Albo pingle albo problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

CO z tego ze było. Właśnie po to sa zagadki lite. Wybacz ale mnie to denerwuje. Fajnie ze wiesz ale daj innym poszukać nawet jak było.

Naprawdę rozważamy z kesonem zablokowanie dostępu do zagadek light dla tzw. Expertów ale nie o to chyba chodzi.

Dlatego bardzo prosze Szanowane grono o nie branie udziału w zagadkach light. Jak nie bedzie zaintereesowania to zliwkidujemy to FORUM...

Ja po porstu coraz bardziej widze, ze naprawde powstanie forum wzajemnej adoracji gdzie wszyscy wszystko wiedzą a nikt inny nie bedzie chciał się dołączyć bo "BYŁO !!!"
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 6 cze 2005, o 10:17

Busol pisze:Jako, że pojawiały się głosy które potwierdzały nasze obserwację zakładamy nowe forum pt. Zagadki Light.
Coraz częsciej ostatnio zdarzało się, że zadawane zagadki były roziwazywane z szybkością V2 oraz psute z brutalnością niektórych bokserów... Dlatego od dziś rozpoczynamy eksperyment.

Wszyscy którzy chcą zadać zagadkę, a boją się że może być zbyt prosta - prosze zadawac ja na forum zagadki-light.

A wszyscy którzy uważają się za ekspertów - grono redakcyjne itp... proszeni są o niezgadywanie i sprawdzane czy zagadka znajduje się w grupie light (patrz obrazek)...

Na poczatek prośba na rozruszanie towarzystwa - jesli ktoś może wrzucic kilka jego zdfaniem lightowych (ale bez przesady) zagadek to prosimy a do zgadywania zapraszamy wszystkich któryz bali się tego, że zle powiedza lub ze zostaną "wyśmiani" jak źle zgadną...

Jesli nie bedzie zainteresowania tą grupą zagadaek - temat zamkniemy...
Bardzo przepraszam, ale w powyższym tekście nie ma ani słowa o tym, że zagadki light polegają na zadawaniu tego, co było. Najwidoczniej zapomniałeś po prostu dodać do swojej wypowiedzi ukrytej myśli tak, żeby była widoczna.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 10:25

Torney pisze:
Busol pisze:Jako, że pojawiały się głosy które potwierdzały nasze obserwację zakładamy nowe forum pt. Zagadki Light.
Coraz częsciej ostatnio zdarzało się, że zadawane zagadki były roziwazywane z szybkością V2 oraz psute z brutalnością niektórych bokserów... Dlatego od dziś rozpoczynamy eksperyment.

Wszyscy którzy chcą zadać zagadkę, a boją się że może być zbyt prosta - prosze zadawac ja na forum zagadki-light.

A wszyscy którzy uważają się za ekspertów - grono redakcyjne itp... proszeni są o niezgadywanie i sprawdzane czy zagadka znajduje się w grupie light (patrz obrazek)...

Na poczatek prośba na rozruszanie towarzystwa - jesli ktoś może wrzucic kilka jego zdfaniem lightowych (ale bez przesady) zagadek to prosimy a do zgadywania zapraszamy wszystkich któryz bali się tego, że zle powiedza lub ze zostaną "wyśmiani" jak źle zgadną...

Jesli nie bedzie zainteresowania tą grupą zagadaek - temat zamkniemy...
Bardzo przepraszam, ale w powyższym tekście nie ma ani słowa o tym, że zagadki light polegają na zadawaniu tego, co było. Najwidoczniej zapomniałeś po prostu dodać do swojej wypowiedzi ukrytej myśli tak, żeby była widoczna.
TAk zapomniałem napisać bo liczeyłem na zrozumienie.
Dlatego: Prosze nie podawać "że było" że jest w galerii itp. A najlepiej wogóle nie zaglądać.

Czy jeszcze o czyms zapomniałem ?
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 6 cze 2005, o 10:36

Busol pisze:Czy jeszcze o czyms zapomniałem ?
O rozwiązaniu swojej zagadki light intro onr 1.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 cze 2005, o 10:42

Torney pisze:
Busol pisze:Czy jeszcze o czyms zapomniałem ?
O rozwiązaniu swojej zagadki light intro onr 1.
Nie o to pytałem, ale jak widzę czytanie ze zrozumieniem nie tegez...
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 6 cze 2005, o 10:54

Nie tegez, ale mam swojego mistrza i wciąż dążę do ideału.
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości