Plac Friedrich'a Ackermann'a

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Piotr-Stettin
Posty: 466
Rejestracja: 3 sie 2006, o 20:03

Postautor: Piotr-Stettin » 11 cze 2007, o 21:38

Zasługi Ackermana dla Stettina były ogromne, ale nikt tutaj nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji na właściwy temat ;). Jeżeli zacny dla Stettina człowiek rzeczywiście prowadził antypolską działalność, szanowni eksperci z Sediny na pewno mają wgląd do odpowiednich materiałów ;). Może warto je przedstawić i o tym podyskutować? Ciekawe też czy kolejnym krokiem LPRu będzie prześwietlanie nazwisk z nagrobków znajdujących się w lapidarium i w przypadku, gdy któryś nagrobek będzie podejrzany natychmiast zostanie przeniesiony gdzieś pod płot? ;). Zaczynam się również obawiać o pomnik Hakenów...

P.S. Czy Adolf Hitler ciągle jest honorowym obywatelem naszego miasta? a Gomułka? Bierut?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 11 cze 2007, o 23:28

Bachinstitut pisze:opisami walorów intelektualnych posiadaczy moh***ych pre***tyw założonych na ich mózgi
Tradycjnie najbardziej podoba mi sie w powyzszym zarcie ze ma klasę :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Schulz
Expert
Posty: 1381
Rejestracja: 10 lis 2005, o 22:16
Lokalizacja: Stettin-Scheune, Berliner Chaussee

Postautor: Schulz » 11 cze 2007, o 23:49

Mam wrażenie, że wnioskodawcy zmiany nazwy placu F. Ackermanna mają wspólny mianownik z autorami publikacji typu "Polacy germanizują...". Z jednej strony szkoda czasu, który im poświęcamy, ale nie można tego zbyć milczeniem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości

cron