Bardzo mi żal

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
gambeta
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2004, o 03:51
Kontakt:

Bardzo mi żal

Postautor: gambeta » 31 mar 2005, o 18:51

Witam wszystkich.
Bardzo mi żal, że nie umiem ładnie pisać. Codziennie czytam posty różnych osób, są świetne, ciekawe, interesujące.
Mieszkam w Szczecinie od 1956 roku. Wtedy Szczecin nie był taki jak teraz. Ale też był piękny pomimo gruzów, zbombardowanych, nieodbudowanych domów itp. Busol i inni ładnie umieją się wysłowić, napisać, a ja nie potrafię. Ale czytam codziennie wszystko. Kocham Szczecin. Oczywiście jestem polakiem, ale jakoś Szczecin wydaje mi się piękniejszy przed wojną. Może to moja natura romantyka. Ten teatr na pl. Solidarności (dzisiaj). Piękny. I ci ludzie w ubraniach z dawnej epoki na fotografiach (które publikujecie w witrynie). To wszystko ma urok.
Pozdrawiam serdecznie Busola i wszystkich twórców tej witryny. Jurek.
P.s.
Mój ojciec dawno już nie żyje, ale byłby dumny z Was, bo tak jak Wy też kochał Szczecin.

www.krzekowo.republika.pl
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 31 mar 2005, o 21:14

Nie masz się czym przejmować, "każdy pisać może trochę lepiej lub trochę gorzej" :)
Nikt tu nie jest wybitnym pisarzem, poprostu każdy pisze o tym co go interesuje i na czym się zna.
Także jeśli jesteś miłośnikiem Szczecina, to nie ma żadnych przeciwskazań, abyś przyłączał sie do dyskusji.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Bardzo mi żal

Postautor: Busol » 31 mar 2005, o 22:08

gambeta pisze:Witam wszystkich.
Bardzo mi żal, że nie umiem ładnie pisać. Codziennie czytam posty różnych osób, są świetne, ciekawe, interesujące.
Mieszkam w Szczecinie od 1956 roku. Wtedy Szczecin nie był taki jak teraz. Ale też był piękny pomimo gruzów, zbombardowanych, nieodbudowanych domów itp. Busol i inni ładnie umieją się wysłowić, napisać, a ja nie potrafię. Ale czytam codziennie wszystko. Kocham Szczecin. Oczywiście jestem polakiem, ale jakoś Szczecin wydaje mi się piękniejszy przed wojną. Może to moja natura romantyka. Ten teatr na pl. Solidarności (dzisiaj). Piękny. I ci ludzie w ubraniach z dawnej epoki na fotografiach (które publikujecie w witrynie). To wszystko ma urok.
Pozdrawiam serdecznie Busola i wszystkich twórców tej witryny. Jurek.
P.s.
Mój ojciec dawno już nie żyje, ale byłby dumny z Was, bo tak jak Wy też kochał Szczecin.

www.krzekowo.republika.pl
Ależ mi się miło zrobiło.

Przecież własnie napisałeś jeden z milszych postów jakie ostatnio przeczytałem. Czuc ze piszesz od serca :-)

Bo ONI to cały czas sie kłócą o wyzwolenie i zdobycie albo zgadują albo pokazują sobie (mapy).
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i prosze o wiecej.

A jesli chodzi o szczecin w gruzach i po wojnie to już wkrótce galeria powojenna.
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 31 mar 2005, o 23:00

oj coś mi się nie chce wierzyć, że tylko nam (w sumie trzy osoby) na serduszku ciepło się zrobiło po przeczytaniu posta od gambeta ...

;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 31 mar 2005, o 23:28

Prawdę mówiąc to zrobiło mi się tak ciepło, że straciłem mowę w palcach i nie mogłem klikać.
Post nie jest napisany ładnie jest napisany ŚLICZNIE.
Mam nadzieję, że zagościsz na forum na stałe i częściej będziemy mogli poczytać Twoje posty.
Pozdrawiam
Piotrek
AnnaR
Posty: 97
Rejestracja: 26 sty 2005, o 14:21
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: AnnaR » 1 kwie 2005, o 10:29

Jeśli chodzi o pisanie to ważnym jest, aby zostać zrozumianym. Ja Twój post zrozumiałam bardzo dobrze.

Witaj na forum :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

cron