Prawobrzeże - 65 rocznica

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: Busol » 8 maja 2014, o 15:41

PKa pisze:Oddanie Prawobrzeża innemu portalowi (choćby zaprzyjaźnionemu!) to był rozbiór Szczecina, Pakt Busol-Fitek !!! :mrgreen:
I nie ma co zaklinać rzeczywistości, galeria praworzeza.eu na pewno daleka jest od bardzo dobrej...
Sprawa jest prosta: od czasu powstania galerii prawobrzeża.eu na sedina.pl nikt nie widzi potrzeby powielania pracy na sedina.pl - poza tym nikt taki się nie znalazł. Ty jesteś pierwszy i możesz się podjąć zrobienia najlepszej galerii prawobrzeża na sedina.pl. Daj znać - dostaniesz odpowiednie uprawnienia.
A jeśli nie masz ochoty to znamy już Twoje zdanie i nie ma potrzeby powtarzać tego w kilkunastu miejscach..
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
slazmi
Posty: 132
Rejestracja: 25 sty 2007, o 20:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: slazmi » 8 maja 2014, o 16:17

PKa pisze: I nie ma co zaklinać rzeczywistości, galeria praworzeza.eu na pewno daleka jest od bardzo dobrej...
Kocham takich ludzi, którzy nic do tej pory nie zrobiwszy, krytykują wszystkich i wszystko dookoła.
Zrób coś lepiej. Pokaż to i poddaj ocenie innych. Gwarantuję Ci, przestaniesz raz na zawsze krytykować dokonania innych, kiedy dotrze do Ciebie ile trudu, pracy, wyrzeczeń, czasu, a niekiedy i nakładów finansowych kosztuje zrobienie jakiegoś projektu.
Pozdrawiam wszystkich, korzystających i Galerii zarówno prawo jak i lewobrzeżnej. Dziekuję wielu userom za liczne fotki, pocztówki i inne materiały, które obrazują naszą wcześniejszą, ale również tę bardziej teraźniejszą historię. To również dzięki Wam historia jest cały czas żywa.
A malkontentom zostawmy ich malkontenctwo.
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: PKa » 8 maja 2014, o 18:29

[quote="Busol"]
Ostatnio zmieniony 23 cze 2014, o 21:43 przez PKa, łącznie zmieniany 1 raz.
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: PKa » 8 maja 2014, o 18:34

slazmi pisze:Kocham takich ludzi, którzy nic do tej pory nie zrobiwszy, krytykują wszystkich i wszystko dookoła...A malkontentom zostawmy ich malkontenctwo.
Jeśli pozwalasz sobie na wycieczki osobiste to nie pozostanę dłużny! Znam twój porażający poziom niekompetencji w temacie historii Prawobrzeża i jednocześnie klinicznej pewności siebie, więc lepiej wracaj do siebie gdzie po raz kolejny zostałeś ze szkodą dla portalu adminem!
slazmi
Posty: 132
Rejestracja: 25 sty 2007, o 20:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: slazmi » 8 maja 2014, o 19:09

PKa pisze:
slazmi pisze:Kocham takich ludzi, którzy nic do tej pory nie zrobiwszy, krytykują wszystkich i wszystko dookoła...A malkontentom zostawmy ich malkontenctwo.
Jeśli pozwalasz sobie na wycieczki osobiste to nie pozostanę dłużny! Znam twój porażający poziom niekompetencji w temacie historii Prawobrzeża i jednocześnie klinicznej pewności siebie, więc lepiej wracaj do siebie gdzie po raz kolejny zostałeś ze szkodą dla portalu adminem!
Nigdzie nie było wycieczek osobistych, (chyba, że ktoś czyta to, co nie zostało napisane) a tylko stwierdzenie mojego "uczucia" do pewnego typu zachowań. ( kłania się czytanie ze zrozumieniem - trudne słowo - sprawdź w słowniku).

Kłamiesz pisząc, że jestem Adminem, nigdy nim nie byłem i nie jestem, to po drugie.

Nigdy nie byłem żadnym ekspertem ( nawet do tego nie predestynowałem), więc nie można zarzucać mi kompetencji lub jej braku, to po trzecie.

Co do klinicznej pewności siebie - zapewne jesteś światowej sławy Ekspertem i dokonałeś na mnie stosownych badań, jak to określiłeś klinicznych. Gratuluję dobrego samopoczucia i prawdomówności szczególnie, że nigdy Cię na oczy nie widziałem, a tym bardziej nie uczestniczyłem w Twoich badaniach.'

Przy okazji wyszedł Twój poziom kompetencji i pewności siebie.
Reasumując
Szkoda czasu i atłasu... I to by było na tyle... jak mawiał niezapomniany J.T. Stanisławski
Ja dodam tylko. Żegnam i ...bez odbioru.
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Prawobrzeże - 65 rocznica

Postautor: PKa » 8 maja 2014, o 19:39

slazmi pisze:Kłamiesz pisząc, że jestem Adminem...
Faktycznie byłeś/jesteś moderatorem, to bez znaczenia i opinia bez zmian że ze szkodą dla portalu! Nawet nie rozumiesz, że cechą kłamstwa jest jego świadomość i celowość a to była pomyłka z pośpiechu.
slazmi pisze:Nigdy nie byłem żadnym ekspertem ( nawet do tego nie predestynowałem), więc nie można zarzucać mi kompetencji lub jej braku, to po trzecie.
Redagowałeś hasła leksykonu, nowe hasła a nie poprawki! To rodzaj encyklopedii, a to już poważna predestynacja, więc nie ośmieszaj się dalej...
slazmi pisze:nigdy Cię na oczy nie widziałem
Skąd taka pewność (nie potwierdzają się moje słowa?!), podobno też mieszkasz w Szczecinie. Nie rozumiesz co piszesz ??
slazmi pisze:Reasumując Szkoda czasu i ...ble, ble, ble
Faktycznie szkoda na ciebie czasu więc spadaj!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości